KOELSYSTEEM VOOR KTM 1290 SUPER DUKE GT WHITE 2019

KOELSYSTEEM voor KTM 1290 SUPER DUKE GT WHITE 2019
1
(1)  61535010000
RADIATOR
2
(2)  62535009000
RADIATOR CAP 1,4 BAR
3
(3)  0025060126
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
4
(4)  60035048000
ALU-GASKET 6X10X1.5
5
(5)  41001052000
CACHE CABLE
RUBBER SLEEVE D=12MM
5
(5)  41001052000
CACHE CABLE
RUBBER SLEEVE D=12MM
6
(6)  0025060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
7
(7)  61535065001
WATER RESERVOIR
8
(8)  60335066044
LATCH, COMPENS. TANK CPL.
9
(9)  58007117000
COLLIER
YDNAC-CLAMP 10107 10MM
9
(9)  58007117000
COLLIER
YDNAC-CLAMP 10107 10MM
10
(10)  60035067001
DIURITE 6X10 EPDM 03
HOSE 6X10 EPDM 03
10
(10)  60035067001
DIURITE 6X10 EPDM 03
HOSE 6X10 EPDM 03
11
(11)  0081250141
SCREW FOR PLASTIC PT K50X14T25
12
(12)  60335044033
FAN COVER CPL.
13
(13)  31008060000
GAINE
RUBBER GROMMET D=8MM OPEN
13
(13)  31008060000
GAINE
RUBBER GROMMET D=8MM OPEN
15
(15)  60335005000
MOUNTING PLATE COOLER BOTTOM
16
(16)  75014010050
COLLAR BUSHING 6,1X8,1X14X8 07
17
(17)  0024060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
18
(18)  0025050106
HH COLLAR SCREW M5X10 TX30
19
(19)  54305058000
BRIDE DE TUYAU 30-45 SGT
HOSE CLAMP 30-45 SGT
19
(19)  54305058000
BRIDE DE TUYAU 30-45 SGT
HOSE CLAMP 30-45 SGT
19
(19)  54305058000
BRIDE DE TUYAU 30-45 SGT
HOSE CLAMP 30-45 SGT
20
(20)  60335026000
PREFORMED HOSE
21
(21)  00050396706
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 39,6MM
22
(22)  60335093000
Y-JOINT
23
(23)  00050331706
COLLIER SERTI VARIABLE 33,1MM
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 33,1MM
23
(23)  00050331706
COLLIER SERTI VARIABLE 33,1MM
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 33,1MM
23
(23)  00050331706
COLLIER SERTI VARIABLE 33,1MM
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 33,1MM
24
(24)  60335025000
PREFORMED HOSE
25
(25)  69008021160
SPECIAL SCREW M5X12
25
(25)  69008021160
SPECIAL SCREW M5X12
26
(26)  61235019100
WATER CONNECTION CPL.
26
(26)  61235019100
WATER CONNECTION CPL.
27
(27)  61235017000
THERMOSTAT 70 DEGREE
27
(27)  61235017000
THERMOSTAT 70 DEGREE
28
(28)  60335024000
PREFORMED HOSE
29
(29)  60335027000
PREFORMED HOSE
30
(30)  0900000601203
HH ISR COLLAR SCREW M6X12-10.9 ISA30
COLLAR SCREW M6X12 TX
31
(31)  61335049000
AIRDEFLECTOR
32
(32)  0081050141
EJOT PT SCREW K50X14
33
(33)  61342041100
COLLAR BUSHING 6,5X9X18X8,5
COLLAR BUSH 6,5X9X18X8,5
34
(34)  62142041000
DAMP. COMPONENT ABS MODUL
35
(35)  0021060003
RONDELLE DIN 9021
WASHER DIN9021-A 6,4
36
(36)  83008000012
SPECIAL SCREW M6X12X3
37
(37)  60035069000
GAINE EN CAOUTCHOUC 6X9X13MM
RUBBER GROMMET 6X9X13MM 04
37
(37)  60035069000
GAINE EN CAOUTCHOUC 6X9X13MM
RUBBER GROMMET 6X9X13MM 04
38
(38)  60035068000
RACCORD ANG. RESERV. EXPANSION
ANGLE CONNECTION EXPANS. TANK
38
(38)  60035068000
RACCORD ANG. RESERV. EXPANSION
ANGLE CONNECTION EXPANS. TANK
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

61535010000

RADIATOR
# 2

62535009000

RADIATOR CAP 1, 4 BAR
# 3

0025060126

HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
# 4

60035048000

ALU-GASKET 6X10X1.5
# 5

41001052000

CACHE CABLE
RUBBER SLEEVE D=12MM
# 6

0025060206

HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
# 7

61535065001

WATER RESERVOIR
# 8

60335066044

LATCH, COMPENS. TANK CPL.
# 9

58007117000

COLLIER
YDNAC-CLAMP 10107 10MM
# 10

60035067001

DIURITE 6X10 EPDM 03
HOSE 6X10 EPDM 03
# 11

0081250141

SCREW FOR PLASTIC PT K50X14T25
# 12

60335044033

FAN COVER CPL.
# 13

31008060000

GAINE
RUBBER GROMMET D=8MM OPEN
# 15

60335005000

MOUNTING PLATE COOLER BOTTOM
# 16

75014010050

COLLAR BUSHING 6, 1X8, 1X14X8 07
# 17

0024060206

HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
# 18

0025050106

HH COLLAR SCREW M5X10 TX30
# 19

54305058000

BRIDE DE TUYAU 30-45 SGT
HOSE CLAMP 30-45 SGT
# 20

60335026000

PREFORMED HOSE
# 21

00050396706

VARIABLE ONE-EAR CLAMP 39, 6MM
# 22

60335093000

Y-JOINT
# 23

00050331706

COLLIER SERTI VARIABLE 33, 1MM
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 33, 1MM
# 24

60335025000

PREFORMED HOSE
# 25

69008021160

SPECIAL SCREW M5X12
# 26

61235019100

WATER CONNECTION CPL.
# 27

61235017000

THERMOSTAT 70 DEGREE
# 28

60335024000

PREFORMED HOSE
# 29

60335027000

PREFORMED HOSE
# 30

0024060123

0900000601203
HH ISR COLLAR SCREW M6X12-10.9 ISA30
COLLAR SCREW M6X12 TX
# 31

61335049000

AIRDEFLECTOR
# 32

0081050141

EJOT PT SCREW K50X14
# 33

61342041000

61342041100
COLLAR BUSHING 6, 5X9X18X8, 5
COLLAR BUSH 6, 5X9X18X8, 5
# 34

62142041000

DAMP. COMPONENT ABS MODUL
# 35

0021060003

RONDELLE DIN 9021
WASHER DIN9021-A 6, 4
# 36

83008000012

SPECIAL SCREW M6X12X3
# 37

60035069000

GAINE EN CAOUTCHOUC 6X9X13MM
RUBBER GROMMET 6X9X13MM 04
# 38

60035068000

RACCORD ANG. RESERV. EXPANSION
ANGLE CONNECTION EXPANS. TANK
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!