WATERPOMP VOOR KTM 1290 SUPER DUKE GT WHITE 2019

WATERPOMP voor KTM 1290 SUPER DUKE GT WHITE 2019
1
(1)  0025060106
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
2
(2)  6033505210041
WATER PUMP COVER CPL.
3
(3)  61235061000
MOLDED RING WATER PUMP COV. 08
4
(4)  0024060136S
HH COLLAR SCREW M6X13 TX30 SL
4
(4)  0024060136S
HH COLLAR SCREW M6X13 TX30 SL
5
(5)  60335055100
WATER PUMP WHEEL CPL.
5
(5)  60335055100
WATER PUMP WHEEL CPL.
6
(6)  60035055150
RONDELLE FREIN
DOUBLE-D WASHER 16X1 SST
6
(6)  60035055150
RONDELLE FREIN
DOUBLE-D WASHER 16X1 SST
7
(7)  61235065244
WEAR BUSHING WITH SEAL RING
7
(7)  61235065244
WEAR BUSHING WITH SEAL RING
8
(8)  0025060456
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X45
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30
8
(8)  0025060456
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X45
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30
8
(8)  0025060456
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X45
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30
9
(9)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
10
(10)  0603061001
JOINT CUIVRE DIN7603- 6X10X1
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
11
(11)  59030023100
DOWEL, 6X8X11.5
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
11
(11)  59030023100
DOWEL, 6X8X11.5
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
12
(12)  07700900151
O-RING 9X1,5 V80 SH
12
(12)  07700900151
O-RING 9X1,5 V80 SH
14
(14)  04720300121
CIRCLIP DIN0472-30X1,2 NIRO
14
(14)  04720300121
CIRCLIP DIN0472-30X1,2 NIRO
15
(15)  61330157050
SLIDE BEARING
15
(15)  61330157050
SLIDE BEARING
99
(99)  60335055110
WATER PUMP REP. KIT ADV.1190
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

0025060106

HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
# 2

6033505200041

6033505210041
WATER PUMP COVER CPL.
# 3

61235061000

MOLDED RING WATER PUMP COV. 08
# 4

0024060136S

HH COLLAR SCREW M6X13 TX30 SL
# 5

60335055100

WATER PUMP WHEEL CPL.
# 6

60035055150

RONDELLE FREIN
DOUBLE-D WASHER 16X1 SST
# 7

61235065244

WEAR BUSHING WITH SEAL RING
# 8

0025060456

VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X45
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30
# 9

0025060256

HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
# 10

0603061001

JOINT CUIVRE DIN7603- 6X10X1
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
# 11

59030023000

59030023100
DOWEL, 6X8X11.5
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
# 12

07700900151

O-RING 9X1, 5 V80 SH
# 14

04720300121

CIRCLIP DIN0472-30X1, 2 NIRO
# 15

61330157050

SLIDE BEARING
# 99

60335055110

WATER PUMP REP. KIT ADV.1190
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!