SCHOKBREKER VOOR KTM 990 ADVENTURE S 2007

SCHOKBREKER voor KTM 990 ADVENTURE S 2007
1
(1)  12187E09
MONOSHOCK 990 ADVENTUR R 09
MONOSHOCK 990 ADVENTURE S 07
1
(1)  12187E09
MONOSHOCK 990 ADVENTUR R 09
MONOSHOCK 990 ADVENTURE S 07
2
(2)  50180412S2
MONOSHOCK UPPER PART CPL. 07
3
(3)  50180358S4
MONOSHOCK LOWER PART CPL. 07
4
(4)  60004016000
VIS M14X1,5 L=55MM 03
SCREW M14X1,5 L=55MM 03
5
(5)  60004017000
VIS M14X1,5 L=73MM 03
SCREW M14X1,5 L=73MM 03
11
(11)  50180366
ENTRET. ADAPT. KGW 14X24
BEARING BUSH 14X15/18/24,5X10,
11
(11)  50180366
ENTRET. ADAPT. KGW 14X24
BEARING BUSH 14X15/18/24,5X10,
11
(11)  50180366
ENTRET. ADAPT. KGW 14X24
BEARING BUSH 14X15/18/24,5X10,
12
(12)  R12012T
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12MM
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12M
12
(12)  R12012T
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12MM
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12M
13
(13)  R12013
REP.KIT BEAR/SEAL LOWER ADV 07
13
(13)  R12013
REP.KIT BEAR/SEAL LOWER ADV 07
15
(15)  50180365
ENTRET. ADAPT. KGW D=32 14X32
BEARING BUSH 14X16/21,8/29X14
15
(15)  50180365
ENTRET. ADAPT. KGW D=32 14X32
BEARING BUSH 14X16/21,8/29X14
15
(15)  50180365
ENTRET. ADAPT. KGW D=32 14X32
BEARING BUSH 14X16/21,8/29X14
21
(21)  50180095
VIS DE VENTILATION R 1/8
HS CYLINDER-HEAD SCREW R1/8 L8
30
(30)  50180213S4
BOUTON DE REGLAGE
COMPRESSION CPL.
41
(41)  50180133
CIRCLIP 50X1,5
41
(41)  50180133
CIRCLIP 50X1,5
42
(42)  50180081
GUIDE RESSORT L=40
SPRING GUIDE 54,15X60X40
43
(43)  50180114
BAGUE INTERM. P. RESSORT
INTERMEDIATE WASHER SPRING 61,
44
(44)  91210022
RESSORT 140-265 (62) D=15,0
SPRING 140-265 (62) D=15,0
45
(45)  50180402
ANNEAU INTE COUP RESSORT H=3,5
INTERM.RING SPRING RET. H=3,5
46
(46)  50180352
O-RING VITON 66,27X3,53
O-RING 66,27X1,78 VITON70
47
(47)  50180463S
COUP RESSORT D=80+JOINT TOR 05
SPRING RET. D=80 W. O-RING 05
48
(48)  50180273
CIRCLIP 58,2X2
ROUND-WIRE SNAP RING 58,5X2
51
(51)  46811208
BOUCHON
RUBBER CAP DO NOT OPEN 22X5,5
52
(52)  36120151ST
PLUG SCREW M5X6 CPL.
HS LOCK SCREW M5X6
53
(53)  S208600003000FB
O-RING 5,28X1,78 HNBR70 RED
O-RING 5,28X1,78 NBR70 BLACK
55
(55)  50180276
TAMPON CAOUTCHOUC WP60 D=18-26
RUBBER PAD 17,2X45,2X40 BLACK
56
(56)  50180211
COUVERCLE D=50
CAP 50,1X17,5 H6
62
(62)  50180434S
ADJUSTING SCREW REBOUND TRAVEL
97
(97)  00050000035
MONOSHOCK REP. KIT
98
(98)  50180751S1
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT '03
99
(99)  R12008
KIT JOINT 5018 PDS 03
REPAIR-KIT GASKET 5018 PDS 03
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

12187C09

MONOSHOCK 990 ADVENTUR R 09
MONOSHOCK 990 ADVENTURE S 07
Contact
# 2

50180412S2

MONOSHOCK UPPER PART CPL. 07
Contact
# 3

50180358S4

MONOSHOCK LOWER PART CPL. 07
Contact
# 4

60004016000

VIS M14X1, 5 L=55MM 03
SCREW M14X1, 5 L=55MM 03
# 5

60004017000

VIS M14X1, 5 L=73MM 03
SCREW M14X1, 5 L=73MM 03
# 11

50180366

ENTRET. ADAPT. KGW 14X24
BEARING BUSH 14X15/18/24, 5X10,
Contact
# 12

R12012

R12012T
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12MM
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12M
# 13

R12013

REP.KIT BEAR/SEAL LOWER ADV 07
# 15

50180365

ENTRET. ADAPT. KGW D=32 14X32
BEARING BUSH 14X16/21, 8/29X14
# 21

50180095

VIS DE VENTILATION R 1/8
HS CYLINDER-HEAD SCREW R1/8 L8
# 30

50180213S4

BOUTON DE REGLAGE
COMPRESSION CPL.
# 41

50180133

CIRCLIP 50X1, 5
# 42

50180081

GUIDE RESSORT L=40
SPRING GUIDE 54, 15X60X40
Contact
# 43

50180114

BAGUE INTERM. P. RESSORT
INTERMEDIATE WASHER SPRING 61,
# 44

91210022

RESSORT 140-265 (62) D=15, 0
SPRING 140-265 (62) D=15, 0
Contact
# 45

50180402

ANNEAU INTE COUP RESSORT H=3, 5
INTERM.RING SPRING RET. H=3, 5
Contact
# 46

50180352

O-RING VITON 66, 27X3, 53
O-RING 66, 27X1, 78 VITON70
# 47

50180463S

COUP RESSORT D=80+JOINT TOR 05
SPRING RET. D=80 W. O-RING 05
# 48

50180273

CIRCLIP 58, 2X2
ROUND-WIRE SNAP RING 58, 5X2
# 51

46811208

BOUCHON
RUBBER CAP DO NOT OPEN 22X5, 5
# 52

36120151

36120151ST
PLUG SCREW M5X6 CPL.
HS LOCK SCREW M5X6
# 53

46810893

S208600003000FB
O-RING 5, 28X1, 78 HNBR70 RED
O-RING 5, 28X1, 78 NBR70 BLACK
# 55

50180276

TAMPON CAOUTCHOUC WP60 D=18-26
RUBBER PAD 17, 2X45, 2X40 BLACK
# 56

50180165

COUVERCLE D=50
CAP 50, 1X17, 5 H6
Contact
# 62

50180434S

ADJUSTING SCREW REBOUND TRAVEL
# 97

00050000035

MONOSHOCK REP. KIT
Contact
# 98

50180342S1

50180751S1
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT '03
# 99

R12008

KIT JOINT 5018 PDS 03
REPAIR-KIT GASKET 5018 PDS 03
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!