VOORWIEL VOOR KTM 690 SUPERMOTO R 2008

VOORWIEL voor KTM 690 SUPERMOTO R 2008
1
(1)  7560900114433
FRONT WHEEL CPL. 3,5X17'' 11
FRONT WHEEL CPL. 3,5X17'' 07
2
(2)  58709076000
SOUPAPE CPL. BREMBO DUKE 03
VALVE CPL. BREMBO DUKE 2003
3
(3)  61009011000
ENTRETOISE ROULEMENT AVT 05
BEARING SPACER TUBE FRONT 05
3
(3)  61009011000
ENTRETOISE ROULEMENT AVT 05
BEARING SPACER TUBE FRONT 05
4
(4)  0625069068
ROULEMENT 6906 DDU2/C3
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
4
(4)  0625069068
ROULEMENT 6906 DDU2/C3
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
4
(4)  0625069068
ROULEMENT 6906 DDU2/C3
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
5
(5)  0472047175
CIRCLIPS
LOCK RING DIN0472-48X1,75
5
(5)  0472047175
CIRCLIPS
LOCK RING DIN0472-48X1,75
6
(6)  0760354771
JOINT D'ARBRE 35X47X7 ASL
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
6
(6)  0760354771
JOINT D'ARBRE 35X47X7 ASL
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
6
(6)  0760354771
JOINT D'ARBRE 35X47X7 ASL
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
7
(7)  78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL
7
(7)  78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL
7
(7)  78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL
19
(19)  00050000120
STICKER MARCH. 2L/S+2R/S WHITE
20
(20)  75009081100
WHEEL SPINDLE, FRONT, D=26 MM
WHEEL SPINDLE FRONT D=26MM 07
21
(21)  54809082200
AXLE BOLT M24X1.5 SW=27
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
22
(22)  75009001010
PLASTIC COVER RING
23
(23)  75609060000
DISQUE DE FREIN AVT D=320MM
BRAKE DISC D=320MM 07
24
(24)  61009062018
VIS SPECIALE M8X18 05
SPECIAL SCREW M8X18 05
99
(99)  75609015000
FRONT WHEEL REP. KIT
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

7560900104433

FRONT WHEEL CPL. 3, 5X17'' 11
FRONT WHEEL CPL. 3, 5X17'' 07
Contact
# 2

58709076000

SOUPAPE CPL. BREMBO DUKE 03
VALVE CPL. BREMBO DUKE 2003
# 3

61009011000

ENTRETOISE ROULEMENT AVT 05
BEARING SPACER TUBE FRONT 05
# 4

0625069068

ROULEMENT 6906 DDU2/C3
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
# 5

0472048175

0472047175
CIRCLIPS
LOCK RING DIN0472-48X1, 75
# 6

0760354771

JOINT D'ARBRE 35X47X7 ASL
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
# 7

54809012000

78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL
# 19

00050000120

STICKER MARCH. 2L/S+2R/S WHITE
# 20

75009081000

75009081100
WHEEL SPINDLE, FRONT, D=26 MM
WHEEL SPINDLE FRONT D=26MM 07
# 21

54809082000

54809082200
AXLE BOLT M24X1.5 SW=27
SPINDLE SCREW M24X1, 5 WS=27 03
# 22

75009001010

PLASTIC COVER RING
# 23

75609060000

DISQUE DE FREIN AVT D=320MM
BRAKE DISC D=320MM 07
# 24

61009062018

VIS SPECIALE M8X18 05
SPECIAL SCREW M8X18 05
# 99

75609015000

FRONT WHEEL REP. KIT
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!