VOORVORK / T-STUK VOOR KTM 350 XCF-W 2014

VOORVORK / T STUK voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  14187L6701
FORK WP 350 EXC/XC-W 2012
2
(2)  0025080306
HH COLLAR SCREW M8X30
2
(2)  0025080306
HH COLLAR SCREW M8X30
2
(2)  0025080306
HH COLLAR SCREW M8X30
2
(2)  0025080306
HH COLLAR SCREW M8X30
3
(3)  0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
3
(3)  0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
3
(3)  0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
5
(5)  0025080356
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
6
(6)  0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
6
(6)  0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
8
(8)  0770025035
O-RING 25X3,55 NBR70 05
8
(8)  0770025035
O-RING 25X3,55 NBR70 05
(9)
(9)  0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
32
(32)  78101132120
BOTTOM TRIPLE CLAMP CPL.
34
(34)  78101034020
TOP TRIPLE CLAMP X=20MM
36
(36)  54801036000
STEER.HEAD SCREW M20X1,5 WS=27
38
(38)  77201038000
HANDLEBAR CLAMP 28MM
38
(38)  77201038000
HANDLEBAR CLAMP 28MM
39
(39)  59401039032
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
39
(39)  59401039032
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
39
(39)  59401039037
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
39
(39)  59401039037
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
39
(39)  59401039042
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
39
(39)  59401039042
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
81
(81)  54201081100
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
81
(81)  54201081100
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
81
(81)  54201081100
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
82
(82)  54601084100
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
82
(82)  54601084100
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
84
(84)  54601184000
STEARING HEAD GASKET TOP
84
(84)  54601184000
STEARING HEAD GASKET TOP
85
(85)  7800108500028
CLAMP F. SPEED. CABLE D=6MM 08
86
(86)  78101086000
STEERING HEAD COVER
86
(86)  78101086000
STEERING HEAD COVER
(91)
(91)  59001092050
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8
91
(91)  59001092050
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8
92
(92)  7800109420028
FORK PROTECT. L/S+R/S WHITE
98
(98)  00050000921
HANDLEBAR SUPPORT KIT D28/H37
99
(99)  00050000930
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
Onderdeelnummer Produkt
# 1
14187L6701
FORK WP 350 EXC/XC-W 2012
# 2
0025080306
HH COLLAR SCREW M8X30
# 3
0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
# 5
0025080356
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
# 6
0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
# 8
0770025035
O-RING 25X3, 55 NBR70 05
# 9
0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
# 32
78101132120
BOTTOM TRIPLE CLAMP CPL.
# 34
78101034020
TOP TRIPLE CLAMP X=20MM
# 36
54801036000
STEER.HEAD SCREW M20X1, 5 WS=27
# 38
77201038000
HANDLEBAR CLAMP 28MM
# 39
59401039032
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
# 39
59401039037
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
# 39
59401039042
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
# 81
54201081100
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
# 82
54601084100
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP Contact
# 84
54601184000
STEARING HEAD GASKET TOP
# 85
7800108500028
CLAMP F. SPEED. CABLE D=6MM 08
# 86
78101086000
STEERING HEAD COVER
# 91
59001092050
SPECIAL SCREW M6X12, 5 WS=8
# 92
7800109420028
FORK PROTECT. L/S+R/S WHITE
# 98
00050000921
HANDLEBAR SUPPORT KIT D28/H37
# 99
00050000930
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
KTM 350 XCF-W VOORVORK / T-STUK onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...