SCHAKEL MECHANISME VOOR KTM 350 XCF-W 2014

SCHAKEL MECHANISME voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  54834201000
SHIFT FORK 5./6.G.
2
(2)  54834202000
SHIFT FORK 2./4.G.
3
(3)  54834203000
SHIFT FORK 1./3. G.
4
(4)  0402061480
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8
4
(4)  0402061480
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8
4
(4)  0402061480
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8
5
(5)  54834005044
SHIFTING SHAFT CPL. 03
7
(7)  58038023200
PRESSURE SPRING 0,9MM
7
(7)  58038023200
PRESSURE SPRING 0,9MM
7
(7)  58038023200
PRESSURE SPRING 0,9MM
8
(8)  54634008044
SLIDING PLATE CPL.
9
(9)  56534013100
TENSIONING SPRING 0,8MM
10
(10)  54634020000
SPRING GUIDE
11
(11)  0625069034
BALL BEARING 6903 C4
12
(12)  54834212000
SHIFTING DRUM
13
(13)  0625618050
BALL BEARING 61805 C3
14
(14)  54834014000
RETURN SPRING 03
15
(15)  77234015000
SHIFT LOCATING DRUM CPL.
16
(16)  0912060353
AH SCREW DIN0912-M 6X35
17
(17)  0019050106
INT TORX FLAT HEAD M5X10 10.9
18
(18)  75030085000
RETAINING PLATE F. CS BEARING
19
(19)  54834019000
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
20
(20)  54834020000
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
23
(23)  60034023000
ARRESTING LEVER SPRING 03
24
(24)  50334024144
LOCATING LEVER CPL. 08
25
(25)  54634052300
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
26
(26)  0021050003
WASHER DIN 9021 A - 5.3
27
(27)  0025050206
HH COLLAR SCREW M5X20 TX30
31
(31)  59034031000
SHIFT LEVER CPL.RACING 2000
32
(32)  54634131000
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
33
(33)  54634031050
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
34
(34)  54634032100
SHIFTING LEVER SPRING 250
35
(35)  54634050000
STOP DISK 14X30X1
36
(36)  54632095000
NEEDLE SLEEVE HK 1412 14X20X12
36
(36)  54632095000
NEEDLE SLEEVE HK 1412 14X20X12
37
(37)  0760142460
RADIAL SHAFT SEAL 14X24X6 B
38
(38)  50232050001
STEEL WASHER 6,4X17X3
39
(39)  50233041000
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
40
(40)  59009062016
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
Onderdeelnummer Produkt
# 1
54834201000
SHIFT FORK 5./6.G.
# 2
54834202000
SHIFT FORK 2./4.G.
# 3
54834203000
SHIFT FORK 1./3. G.
# 4
0402061480
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14, 8
# 5
54834005044
SHIFTING SHAFT CPL. 03 Contact
# 7
58038023200
PRESSURE SPRING 0, 9MM
# 8
54634008044
SLIDING PLATE CPL. Contact
# 9
56534013100
TENSIONING SPRING 0, 8MM
# 10
54634020000
SPRING GUIDE
# 11
0625069034
BALL BEARING 6903 C4
# 12
54834212000
SHIFTING DRUM
# 13
0625618050
BALL BEARING 61805 C3
# 14
54834014000
RETURN SPRING 03
# 15
77234015000
SHIFT LOCATING DRUM CPL.
# 16
0912060353
AH SCREW DIN0912-M 6X35
# 17
0019050106
INT TORX FLAT HEAD M5X10 10.9 Contact
# 18
75030085000
RETAINING PLATE F. CS BEARING
# 19
54834019000
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
# 20
54834020000
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
# 23
60034023000
ARRESTING LEVER SPRING 03
# 24
50334024144
LOCATING LEVER CPL. 08
# 25
54634052300
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
# 26
0021050003
WASHER DIN 9021 A - 5.3
# 27
0025050206
HH COLLAR SCREW M5X20 TX30
# 31
59034031000
SHIFT LEVER CPL.RACING 2000
# 32
54634131000
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
# 33
54634031050
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
# 34
54634032100
SHIFTING LEVER SPRING 250
# 35
54634050000
STOP DISK 14X30X1
# 36
54632095000
NEEDLE SLEEVE HK 1412 14X20X12
# 37
0760142460
RADIAL SHAFT SEAL 14X24X6 B
# 38
50232050001
STEEL WASHER 6, 4X17X3
# 39
50233041000
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
# 40
59009062016
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
KTM 350 XCF-W SCHAKEL MECHANISME onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...