KABELBOOM VOOR KTM 350 XCF-W 2014

KABELBOOM voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  78111075133
WIRING HARN.EFI VMT. EU/AUS 14
2
(2)  77711079100
WIRING HARNESS LIGHT XC-W 14
(3)
(3)  78111034000
VOLTAGE REGULATOR
4
(4)  44011076140
CABLE TIE 140/2,5MM BLACK
(4)  44011076200
CABLE TIE 200/3,6MM BLACK
(4)  44011076305
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK
5
(5)  83013026000
CABLE GUIDE
6
(6)  57013072100
WIRING HOLDER 16MM
7
(7)  77711094050
ECU SPLASH PROTECT.
8
(8)  0081050181
SCREW FOR PLASTIC K50X18 T20
10
(10)  0023060123
COLLAR SCREW M6X12 TX
12
(12)  49111425200
BULB 12V 2,3W (W2X4,6D)
14
(14)  81211096000
DUMMY PLUG AN 4-PIN
16
(16)  58411097100
GROUND CABLE D=6MM L=140MM '97
17
(17)  58411098100
CONTACT WASHER M6 VSV-K6
18
(18)  0009050106
EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K
19
(19)  0985060003
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
20
(20)  58440099000
PROTECTION CAP F. STARTER ENG.
21
(21)  58411059100
STARTERCABLE 700 MM '97
22
(22)  58211058000
STARTER RELAY 12V '99
23
(23)  58011109120
FUSE 20 A
23
(23)  58011109120
FUSE 20 A
24
(24)  61111057000
RELAY CM1A-R-12V-H80 07
25
(25)  58711086000
WIRING HARNESS BATTERY DUKE'99
26
(26)  77311053000
BATTERY 12V 3AH YTX4L-BS
27
(27)  50303018000
RUBBER L=145MM
28
(28)  77211055000
BATTERY BOX
29
(29)  0017060205
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
30
(30)  0902060083
AH OVAL SCREW ISO 7380 M 6X8
Onderdeelnummer Produkt
# 1
78111075133
WIRING HARN.EFI VMT. EU/AUS 14
# 2
77711079100
WIRING HARNESS LIGHT XC-W 14
# 3
78111034000
VOLTAGE REGULATOR
# 4
44011076140
CABLE TIE 140/2, 5MM BLACK
# 4
44011076200
CABLE TIE 200/3, 6MM BLACK
# 4
44011076305
CABLE TIE 300/4, 8MM BLACK
# 5
83013026000
CABLE GUIDE
# 6
57013072100
WIRING HOLDER 16MM
# 7
77711094050
ECU SPLASH PROTECT.
# 8
0081050181
SCREW FOR PLASTIC K50X18 T20
# 10
0023060123
COLLAR SCREW M6X12 TX
# 12
49111425200
BULB 12V 2, 3W (W2X4, 6D)
# 14
81211096000
DUMMY PLUG AN 4-PIN
# 16
58411097100
GROUND CABLE D=6MM L=140MM '97
# 17
58411098100
CONTACT WASHER M6 VSV-K6
# 18
0009050106
EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K
# 19
0985060003
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
# 20
58440099000
PROTECTION CAP F. STARTER ENG.
# 21
58411059100
STARTERCABLE 700 MM '97
# 22
58211058000
STARTER RELAY 12V '99
# 23
58011109120
FUSE 20 A
# 24
61111057000
RELAY CM1A-R-12V-H80 07
# 25
58711086000
WIRING HARNESS BATTERY DUKE'99
# 26
77311053000
BATTERY 12V 3AH YTX4L-BS Contact
# 27
50303018000
RUBBER L=145MM
# 28
77211055000
BATTERY BOX
# 29
0017060205
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
# 30
0902060083
AH OVAL SCREW ISO 7380 M 6X8
KTM 350 XCF-W KABELBOOM onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...