FRAME VOOR KTM 350 XCF-W 2014

FRAME voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  77503101000BE
FRAME ''775N2'' ANTHRAZIT
2
(2)  77203002000
SUB FRAME SX
3
(3)  78103002010
SUB FRAME APPLICATION LEFT
4
(4)  78103002020
SUB FRAME APPLICATION RIGHT
5
(5)  77503113000
ENGINE BRACE 14
6
(6)  60011093075
RUBBER CABLE TIE 75MM 03
7
(7)  77207012000
TANK REST RUBBER
8
(8)  59001037000
SPECIAL SCREW M8X26 WS=10
9
(9)  0934080003
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
10
(10)  77003013050
WASHER 8,5X18X1 INOX
12
(12)  77203014000
ENGINE BRAC.SCR. M10X115
14
(14)  0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
14
(14)  0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
15
(15)  56530079000S
HH COLLAR SCREW M8X44 WS13
16
(16)  54803092050
BLIND PLUG-IN NUT M5 WN 22A 03
17
(17)  44011076305
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK
18
(18)  0738050250
COU.SUNK SCR. AH ISO7380 M5X25
18
(18)  0738050250
COU.SUNK SCR. AH ISO7380 M5X25
19
(19)  54803092060
BUSH F. FRAME PROTECTION 03
19
(19)  54803092060
BUSH F. FRAME PROTECTION 03
20
(20)  44011076100
CABLE TIE 100/2,5MM BLACK
25
(25)  06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
26
(26)  54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
27
(27)  0025080306
HH COLLAR SCREW M8X30
27
(27)  0025080306
HH COLLAR SCREW M8X30
28
(28)  0025060406
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
36
(36)  78003040050
FOOTREST L/S 08
40
(40)  78003041050
FOOTREST R/S 08
41
(41)  54803044000
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM
42
(42)  54603041000
FOOTREST SPRING L/S & R/S
43
(43)  0125100003
WASHER DIN 125 A 10.5
44
(44)  0094032253
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL
45
(45)  78003040033
FOOTREST L/S + R/S CPL. 09
(46)
(46)  50303089000
ANGLE PIECE '97
47
(47)  55007016001
PVC-HOSE 7X10 PER METER
50
(50)  77203096000
SPROCKET COVER 350 SX-F
59
(59)  77203053000
CHAIN SLIDER LOWER PART CPL.
62
(62)  77303139000
BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX
63
(63)  77203094000
PLASTIC FRAME PROTECTION SET
64
(64)  77203053010
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.11
99
(99)  77203096010
SPROCKET COVER KIT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77503101000BE
FRAME ''775N2'' ANTHRAZIT Contact
# 2
77203002000
SUB FRAME SX
# 3
78103002010
SUB FRAME APPLICATION LEFT
# 4
78103002020
SUB FRAME APPLICATION RIGHT
# 5
77503113000
ENGINE BRACE 14
# 6
60011093075
RUBBER CABLE TIE 75MM 03
# 7
77207012000
TANK REST RUBBER
# 8
59001037000
SPECIAL SCREW M8X26 WS=10
# 9
0934080003
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
# 10
77003013050
WASHER 8, 5X18X1 INOX
# 12
77203014000
ENGINE BRAC.SCR. M10X115
# 14
0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
# 15
56530079000S
HH COLLAR SCREW M8X44 WS13
# 16
54803092050
BLIND PLUG-IN NUT M5 WN 22A 03
# 17
44011076305
CABLE TIE 300/4, 8MM BLACK
# 18
0738050250
COU.SUNK SCR. AH ISO7380 M5X25
# 19
54803092060
BUSH F. FRAME PROTECTION 03
# 20
44011076100
CABLE TIE 100/2, 5MM BLACK Contact
# 25
06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
# 26
54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
# 27
0025080306
HH COLLAR SCREW M8X30
# 28
0025060406
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
# 36
78003040050
FOOTREST L/S 08
# 40
78003041050
FOOTREST R/S 08
# 41
54803044000
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM
# 42
54603041000
FOOTREST SPRING L/S & R/S
# 43
0125100003
WASHER DIN 125 A 10.5
# 44
0094032253
PIN DIN0094-3, 2X25 STEEL Contact
# 45
78003040033
FOOTREST L/S + R/S CPL. 09
# 46
50303089000
ANGLE PIECE '97
# 47
55007016001
PVC-HOSE 7X10 PER METER
# 50
77203096000
SPROCKET COVER 350 SX-F
# 59
77203053000
CHAIN SLIDER LOWER PART CPL.
# 62
77303139000
BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX
# 63
77203094000
PLASTIC FRAME PROTECTION SET
# 64
77203053010
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.11
# 99
77203096010
SPROCKET COVER KIT
KTM 350 XCF-W FRAME onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...