DISTRIBUTIERIEM VOOR KTM 350 XCF-W 2014

DISTRIBUTIERIEM voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  77236004000
TIMING CHAIN GUIDE TOP
3
(3)  77036012100
CAMSHAFT GEAR SCREW 08
3
(3)  77036012100
CAMSHAFT GEAR SCREW 08
4
(4)  77236011000
CAMSHAFT GEAR
4
(4)  77236011000
CAMSHAFT GEAR
5
(5)  0625060043
BALL BEARING 6004 NR C3 ?05
BALL BEARING 6004 NR C3 ´05
5
(5)  0625060043
BALL BEARING 6004 NR C3 ?05
BALL BEARING 6004 NR C3 ´05
6
(6)  77536009000
CAMSHAFT INTAKE
8
(8)  72036010044
CAMSHAFT EXH. WITH DEKO CPL.
9
(9)  77236015000
AUTO DECOMPRESSION
10
(10)  77036016100
AUTO DECO WEIGHT
11
(11)  77236017000
SPRING FOR AUTO DECOMPR.
12
(12)  77236019000
BUSHING SCREW AUTODEC.
14
(14)  77236001000
TIMING CHAIN GUIDE
15
(15)  77236001160
BUSHING SCREW M6
15
(15)  77236001160
BUSHING SCREW M6
17
(17)  77236002160
BUSHING SCREW M8
18
(18)  0402035298
NEEDLE ROOLER NRB 3.5X29.8-G2
19
(19)  77236005000
SECURING PROTECTION
20
(20)  77236002000
TENSIONING RAIL
21
(21)  77236082000
VENTILATION GEAR CPL.
22
(22)  0025060406
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
22
(22)  0025060406
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
23
(23)  77336008000
HOLDING BOLT M24X1,5
24
(24)  0603242920
CU SEAL-RING DIN7603 A24X29X2
25
(25)  77036003000
CHAIN ADJUSTER HYD. 05
26
(26)  0770180020
O-RING 18.00X2.00 NBR70
28
(28)  0402040980
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
29
(29)  0888030037
WOODRUFF KEY DIN6888-3X3,7
30
(30)  77236076000
TIMING VALVE TWIN WHEEL
31
(31)  77236013000
TIMING CHAIN
32
(32)  0625062022
BALL BEARING 6202 C0 2
33
(33)  77230058000
NEEDLE BEARING NK16/16
34
(34)  0472300120
CIRCLIP 30X1,2
35
(35)  81235055020
WATER PUMP ROTOR
36
(36)  61230045000
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
38
(38)  07601530451
SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD
38
(38)  07601530451
SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD
39
(39)  77735053000
WATER PUMP COVER GASKET
40
(40)  77735052000
WATERPUMP COVER
41
(41)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
41
(41)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
43
(43)  0603061001
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
44
(44)  0770010010
O-RING 10.00X1.00 NBR70
45
(45)  77236080000
SCREW PLUG
46
(46)  77236072020
WATER PUMP WEAR BUSHING
47
(47)  07700900151
O-RING 9X1,5 V80 SH
48
(48)  77236081000
ANGLE PIECE F. BREATHER SYSTEM
49
(49)  81235055110
DISC WATER PUMP
50
(50)  77536072033
BALANCER SHAFT CPL.
51
(51)  77235055010
WATER PUMP REP. KIT 11-14
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77236004000
TIMING CHAIN GUIDE TOP Contact
# 3
77036012100
CAMSHAFT GEAR SCREW 08
# 4
77236011000
CAMSHAFT GEAR
# 5
0625060043
BALL BEARING 6004 NR C3 ?05
BALL BEARING 6004 NR C3 ´05
# 6
77536009000
CAMSHAFT INTAKE
# 8
72036010044
CAMSHAFT EXH. WITH DEKO CPL.
# 9
77236015000
AUTO DECOMPRESSION Contact
# 10
77036016100
AUTO DECO WEIGHT
# 11
77236017000
SPRING FOR AUTO DECOMPR.
# 12
77236019000
BUSHING SCREW AUTODEC.
# 14
77236001000
TIMING CHAIN GUIDE
# 15
77236001160
BUSHING SCREW M6
# 17
77236002160
BUSHING SCREW M8
# 18
0402035298
NEEDLE ROOLER NRB 3.5X29.8-G2
# 19
77236005000
SECURING PROTECTION
# 20
77236002000
TENSIONING RAIL
# 21
77236082000
VENTILATION GEAR CPL.
# 22
0025060406
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
# 23
77336008000
HOLDING BOLT M24X1, 5
# 24
0603242920
CU SEAL-RING DIN7603 A24X29X2
# 25
77036003000
CHAIN ADJUSTER HYD. 05
# 26
0770180020
O-RING 18.00X2.00 NBR70
# 28
0402040980
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9, 8
# 29
0888030037
WOODRUFF KEY DIN6888-3X3, 7
# 30
77236076000
TIMING VALVE TWIN WHEEL
# 31
77236013000
TIMING CHAIN
# 32
0625062022
BALL BEARING 6202 C0 2
# 33
77230058000
NEEDLE BEARING NK16/16
# 34
0472300120
CIRCLIP 30X1, 2
# 35
81235055020
WATER PUMP ROTOR
# 36
61230045000
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
# 38
07601530451
SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD
# 39
77735053000
WATER PUMP COVER GASKET
# 40
77735052000
WATERPUMP COVER
# 41
0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
# 43
0603061001
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
# 44
0770010010
O-RING 10.00X1.00 NBR70
# 45
77236080000
SCREW PLUG Contact
# 46
77236072020
WATER PUMP WEAR BUSHING Contact
# 47
07700900151
O-RING 9X1, 5 V80 SH
# 48
77236081000
ANGLE PIECE F. BREATHER SYSTEM
# 49
81235055110
DISC WATER PUMP
# 50
77536072033
BALANCER SHAFT CPL.
# 51
77235055010
WATER PUMP REP. KIT 11-14
KTM 350 XCF-W DISTRIBUTIERIEM onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...