CILINDERKOP VOOR KTM 350 XCF-W 2014

CILINDERKOP voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  77236020044
CYLINDER HEAD CPL.
2
(2)  77830036085
CYLINDER HEAD GASKET
3
(3)  7723605200033
VALVE COVER
4
(4)  77236053000
VALVE COVER GASKET
5
(5)  77336054150
VALVE COVER SCREW
6
(6)  77036054050
RUBBER GASKET FOR SCREW 05
7
(7)  77236025001
VALVE GUIDE INTAKT
8
(8)  77236075000
INSERT SPARK-PLUG SHAFT
9
(9)  77336053050
GASKET SPARK-PLUG SHAFT
10
(10)  0770260015
O-RING 1,5X26
11
(11)  77330067142
HH COLLAR SCREW M7X1X42
12
(12)  07700900151
O-RING 9X1,5 V80 SH
13
(13)  77236080000
SCREW PLUG
14
(14)  77336088210
COLLAR NUT M10X1,25 SW13
15
(15)  77336089010
WASHER 19X10.5X2.5
16
(16)  77230044000
STUD SCREW M10X1,25
17
(17)  60030063050
OIL JET 50 M5
21
(21)  77236044000
CONNECTION RUBBER EFI
22
(22)  61036047000
HOSE CLAMP GEMI 63MM 05
23
(23)  0402050980
NEEDLE ROLLER DIN 5402 5X9.8
23
(23)  0402050980
NEEDLE ROLLER DIN 5402 5X9.8
24
(24)  0770100020
O-RING 10.00X2.00 SILICONE
25
(25)  60011252000
TEMPERAT.-SENSOR WATER LC8 02
26
(26)  59030296000
SCREW PLUG
27
(27)  58030010200
SCREW IN NOZZLE M20X1,5
28
(28)  77236041000
GASKET EXHAUST FLANGE
29
(29)  77236139000
ENGINEFLANGE
30
(30)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
31
(31)  77336088106
COLLAR NUT M6X1 SW8
32
(32)  0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4
33
(33)  77330043000
STUD SCREW M6
34
(34)  77538087000
ENGINE BREATHER TUBE
35
(35)  58431082100
YDNAC-CLAMP 10173 (16MM) '98
40
(40)  77236048000
HOSE CLAMP GEMI 58MM
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77236020044
CYLINDER HEAD CPL.
# 2
77830036085
CYLINDER HEAD GASKET
# 3
7723605200033
VALVE COVER
# 4
77236053000
VALVE COVER GASKET
# 5
77336054150
VALVE COVER SCREW
# 6
77036054050
RUBBER GASKET FOR SCREW 05 Contact
# 7
77236025001
VALVE GUIDE INTAKT
# 8
77236075000
INSERT SPARK-PLUG SHAFT
# 9
77336053050
GASKET SPARK-PLUG SHAFT
# 10
0770260015
O-RING 1, 5X26
# 11
77330067142
HH COLLAR SCREW M7X1X42 Contact
# 12
07700900151
O-RING 9X1, 5 V80 SH
# 13
77236080000
SCREW PLUG Contact
# 14
77336088210
COLLAR NUT M10X1, 25 SW13
# 15
77336089010
WASHER 19X10.5X2.5
# 16
77230044000
STUD SCREW M10X1, 25
# 17
60030063050
OIL JET 50 M5
# 21
77236044000
CONNECTION RUBBER EFI
# 22
61036047000
HOSE CLAMP GEMI 63MM 05
# 23
0402050980
NEEDLE ROLLER DIN 5402 5X9.8
# 24
0770100020
O-RING 10.00X2.00 SILICONE
# 25
60011252000
TEMPERAT.-SENSOR WATER LC8 02
# 26
59030296000
SCREW PLUG
# 27
58030010200
SCREW IN NOZZLE M20X1, 5
# 28
77236041000
GASKET EXHAUST FLANGE
# 29
77236139000
ENGINEFLANGE
# 30
0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
# 31
77336088106
COLLAR NUT M6X1 SW8
# 32
0125060003
WASHER DIN0125-A 6, 4
# 33
77330043000
STUD SCREW M6
# 34
77538087000
ENGINE BREATHER TUBE
# 35
58431082100
YDNAC-CLAMP 10173 (16MM) '98
# 40
77236048000
HOSE CLAMP GEMI 58MM
KTM 350 XCF-W CILINDERKOP onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...