ACHTERWIEL VOOR KTM 350 XCF-W 2014

ACHTERWIEL voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  78110001144
REAR WHEEL CPL.2,15X18'' XC-W13
REAR WHEEL CPL.2,15X18'' XC-W1
2
(2)  78010010144
REAR WHEEL HUB CPL.
3
(3)  59010011000
BUSH. SPACER TUBE 121,5MM 01
4
(4)  0625060058
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
4
(4)  0625060058
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
5
(5)  0472047175
CIRCLIP DIN0472-47X1,75
6
(6)  0760324771
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
6
(6)  0760324771
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
7
(7)  78010016000
BUSHING FOR HUB 08
7
(7)  78010016000
BUSHING FOR HUB 08
8
(8)  7711007119330
SPOKE M4,5X193- 18'' BLACK 12
8
(8)  7711007119330
SPOKE M4,5X193- 18'' BLACK 12
9
(9)  77109072000
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
9
(9)  77109072000
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
10
(10)  78110070000
RIM REAR 2,15X18''
11
(11)  77310060000
BRAKE DISC REAR 220
12
(12)  59009062013
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
13
(13)  50310073200
RIM BAND 18'' AND 19''
15
(15)  78010015000
REAR WHEEL REP. KIT
19
(19)  58310051038
REAR SPROCKET 38-T
(19)  58310051042
REAR SPROCKET 42-T
(19)  58310151040
REAR SPROCKET 40-T
(19)  58310151045
REAR SPROCKET 45-T
(19)  58310151048
REAR SPROCKET 48-T
(19)  58310151049
REAR SPROCKET 49-T
(19)  58310151050
REAR SPROCKET 50-T
(19)  58310151051
REAR SPROCKET 51-T
(19)  58310151052
REAR SPROCKET 52-T
21
(21)  0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
22
(22)  06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
23
(23)  78010167118
CHAIN DID 118 LINKS
24
(24)  78010166000
CONNECTING LINK F. 78010167118
33
(33)  78110090000
RIM LOCK 2,15''
34
(34)  50310090050
NUT FOR WHEEL HOLDER '96
38
(38)  55003135000
PLUG FOR RIM
39
(39)  50210086000
COVERING CAP SFL16
40
(40)  77310085044
WHEEL SPINDLE RE. CPL.265MM 07
41
(41)  50310084000
CHAIN TENSIONER R/S 2000
42
(42)  50304040100
SCREW M10X1.25X50 WS10
42
(42)  50304040100
SCREW M10X1.25X50 WS10
43
(43)  58414030000
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13
43
(43)  58414030000
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13
44
(44)  50310099000
HEXAGON NUT M20X1,5 '98
98
(98)  00050002007
DRIVETRAIN KIT EXC-F 13/52T
99
(99)  00050000958
SPOKE KIT REAR 18'' BLACK
Onderdeelnummer Produkt
# 1
78110001144
REAR WHEEL CPL.2, 15X18'' XC-W13
REAR WHEEL CPL.2, 15X18'' XC-W1
Contact
# 2
78010010144
REAR WHEEL HUB CPL. Contact
# 3
59010011000
BUSH. SPACER TUBE 121, 5MM 01 Contact
# 4
0625060058
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
# 5
0472047175
CIRCLIP DIN0472-47X1, 75
# 6
0760324771
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
# 7
78010016000
BUSHING FOR HUB 08
# 8
7711007119330
SPOKE M4, 5X193- 18'' BLACK 12
# 9
77109072000
SPOKE NIPPLE M4, 5 AL 11 Contact
# 10
78110070000
RIM REAR 2, 15X18''
# 11
77310060000
BRAKE DISC REAR 220
# 12
59009062013
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
# 13
50310073200
RIM BAND 18'' AND 19''
# 15
78010015000
REAR WHEEL REP. KIT
# 19
58310051038
REAR SPROCKET 38-T
# 19
58310051042
REAR SPROCKET 42-T
# 19
58310151040
REAR SPROCKET 40-T
# 19
58310151045
REAR SPROCKET 45-T Contact
# 19
58310151048
REAR SPROCKET 48-T Contact
# 19
58310151049
REAR SPROCKET 49-T Contact
# 19
58310151050
REAR SPROCKET 50-T Contact
# 19
58310151051
REAR SPROCKET 51-T Contact
# 19
58310151052
REAR SPROCKET 52-T Contact
# 21
0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
# 22
06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
# 23
78010167118
CHAIN DID 118 LINKS
# 24
78010166000
CONNECTING LINK F. 78010167118
# 33
78110090000
RIM LOCK 2, 15'' Contact
# 34
50310090050
NUT FOR WHEEL HOLDER '96 Contact
# 38
55003135000
PLUG FOR RIM
# 39
50210086000
COVERING CAP SFL16
# 40
77310085044
WHEEL SPINDLE RE. CPL.265MM 07
# 41
50310084000
CHAIN TENSIONER R/S 2000
# 42
50304040100
SCREW M10X1.25X50 WS10
# 43
58414030000
HH COLLAR NUT M10X1, 25 WS=13
# 44
50310099000
HEXAGON NUT M20X1, 5 '98
# 98
00050002007
DRIVETRAIN KIT EXC-F 13/52T Contact
# 99
00050000958
SPOKE KIT REAR 18'' BLACK
KTM 350 XCF-W ACHTERWIEL onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...