KOPPELING VOOR KTM 250 EXC-F FACTORY EDITION 2011

KOPPELING voor KTM 250 EXC-F FACTORY EDITION 2011
1
(1)  77032001100
OUTER CLUTCH CPL.
2
(2)  77032002100
INNER CLUTCH HUB
3
(3)  77032003100
PRESSURE PLATE
9
(9)  77032010000
DISQUE INTERM. ACIER 05
INTERMEDI. DISC STEEL 05
11
(11)  77032011000
DISQUE REVET. 3,0MM 05
LINING DISC 3,0MM 05
13
(13)  50332013000
BAGUE CLOCHE EMBRAYAGE 200 98
INNER RING 20X26X25,9 '98
18
(18)  50332018000
RONDELLE FREIN EMB 125/98
SHEET METAL LOCK 1,5MM '98
19
(19)  0936181505
ECROU
HEXAGON NUT DIN0936-M18X1,5 R.
20
(20)  50332020000
RONDELLE
STOP DISK 20X39,6X3 '98
23
(23)  77132000022
PRIMARY GEAR 22T.
PRIMARY GEAR 22T. 05
24
(24)  59032065100
GASKET F. OUTPUT CYLINDER
GASKET FOR SLAVE CYLINDER
30
(30)  77032011010
KIT DISQUE EMBRAYAGE CPLT.
CLUTCH KIT 250 SXF/EXCF 5-13
50
(50)  50232050000
RONDELLE
WASHER 6,2X18X2
53
(53)  77032054000
TIGE DE PRESSION 05
PUSH ROD 05
54
(54)  50332154051
PRESSURE PIECE CPL.
PRESSURE PIECE 125-380 '98
66
(66)  0770300015
JOINT THORIQUE COMMANDE EMB
O-RING 30,00X1,50 NBR 70
71
(71)  0025060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
71
(71)  0025060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
72
(72)  0025060356
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
73
(73)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
75
(75)  50329050000
SERINGUE
VENT INJEKTION HYDR. CLUTCH
80
(80)  77032005100
CLUTCH SPRING
80
(80)  77032005100
CLUTCH SPRING
81
(81)  54832066000
PISTON CPL.
82
(82)  54832061044
CYLINDRE RECEPTEUR CPL. 06
OUTPUT CYLINDER CPL. 06
85
(85)  54832067000
JOINT TORIQUE
O-RING
86
(86)  54832069000
RESSORT DE PRESSION
PRESSURE SPRING
87
(87)  42013226000
RONDELLE CUIVRE
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
88
(88)  62513020000
VIS DE PURGE CPL. 05
BLEEDER SCREW CPL. 05
95
(95)  56532095000
ROULEMENT AIGUILLES
NEEDLE BEARING K26X30X22ZW.KSE
97
(97)  54637097200
CAGE A AIGUILLE BUTEE EMB 98
AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226
98
(98)  54637098200
RONDELLE BUTEE EMB 98 12X26X1
AXIAL WASHER AS1226 12X26X1
99
(99)  0993012000
RONDELLE 600/91
CIRCLIP DIN7993-RW12
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

77032001100

OUTER CLUTCH CPL.
# 2

77032002100

INNER CLUTCH HUB
# 3

77032003100

PRESSURE PLATE
# 9

77032010000

DISQUE INTERM. ACIER 05
INTERMEDI. DISC STEEL 05
# 11

77032011000

DISQUE REVET. 3, 0MM 05
LINING DISC 3, 0MM 05
# 13

50332013000

BAGUE CLOCHE EMBRAYAGE 200 98
INNER RING 20X26X25, 9 '98
# 18

50332018000

RONDELLE FREIN EMB 125/98
SHEET METAL LOCK 1, 5MM '98
# 19

0936181505

ECROU
HEXAGON NUT DIN0936-M18X1, 5 R.
# 20

50332020000

RONDELLE
STOP DISK 20X39, 6X3 '98
# 23

77032000122

77132000022
PRIMARY GEAR 22T.
PRIMARY GEAR 22T. 05
# 24

59032065000

59032065100
GASKET F. OUTPUT CYLINDER
GASKET FOR SLAVE CYLINDER
# 30

77032011010

KIT DISQUE EMBRAYAGE CPLT.
CLUTCH KIT 250 SXF/EXCF 5-13
# 50

50232050000

RONDELLE
WASHER 6, 2X18X2
# 53

77032054000

TIGE DE PRESSION 05
PUSH ROD 05
# 54

50332054051

50332154051
PRESSURE PIECE CPL.
PRESSURE PIECE 125-380 '98
# 66

0770300015

JOINT THORIQUE COMMANDE EMB
O-RING 30, 00X1, 50 NBR 70
# 71

0025060206

HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
# 72

0025060356

HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
# 73

0025060256

HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
# 75

50329050000

SERINGUE
VENT INJEKTION HYDR. CLUTCH
Contact
# 80

77032005000

77032005100
CLUTCH SPRING
# 81

54832066000

PISTON CPL.
# 82

54832061044

CYLINDRE RECEPTEUR CPL. 06
OUTPUT CYLINDER CPL. 06
# 85

54832067000

JOINT TORIQUE
O-RING
# 86

54832069000

RESSORT DE PRESSION
PRESSURE SPRING
# 87

42013226000

RONDELLE CUIVRE
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
# 88

62513020000

VIS DE PURGE CPL. 05
BLEEDER SCREW CPL. 05
# 95

56532095000

ROULEMENT AIGUILLES
NEEDLE BEARING K26X30X22ZW.KSE
# 97

54637097200

CAGE A AIGUILLE BUTEE EMB 98
AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226
# 98

54637098200

RONDELLE BUTEE EMB 98 12X26X1
AXIAL WASHER AS1226 12X26X1
# 99

0993012000

RONDELLE 600/91
CIRCLIP DIN7993-RW12
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de KOPPELING van uw KTM 250 EXC-F FACTORY EDITION van 2011. Laat het ons weten als u vragen heeft.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...