KOPPELING VOOR KTM 990 ADVENTURE WHITE ABS 2012

KOPPELING voor KTM 990 ADVENTURE WHITE ABS 2012
1
(1)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
2
(2)  0021060003
RONDELLE DIN 9021
WASHER DIN9021-A 6,4
3
(3)  60032005000
RESSORT D'EMBRAYAGE LC8 2003
CLUTCH SPRING LC8 2003
3
(3)  60032005000
RESSORT D'EMBRAYAGE LC8 2003
CLUTCH SPRING LC8 2003
4
(4)  60032003000
PLATEAU DE PRESSION LC8 2003
PRESSURE CAP LC8 2003
5
(5)  0625060032
ROULEMENT 6003 JR2 C4
BALL BEARING 6003 JR2 C4
7
(7)  60032010000
DISQUE LISSE 2MM 03
STEEL DISC 2MM 03
7
(7)  60032010000
DISQUE LISSE 2MM 03
STEEL DISC 2MM 03
8
(8)  60032011000
DISQUE GARNIS 2.8MM
LINING DISK 2,8MM 03
8
(8)  60032011000
DISQUE GARNIS 2.8MM
LINING DISK 2,8MM 03
9
(9)  60032111000
DISQUES GARNIS 2.8MM
LINING DISK OUTSIDE 2,8MM 03
9
(9)  60032111000
DISQUES GARNIS 2.8MM
LINING DISK OUTSIDE 2,8MM 03
10
(10)  60032012000
DISQUES GARNIS 2.8MM
LINING DISK TURN OUT 2,8MM 03
10
(10)  60032012000
DISQUES GARNIS 2.8MM
LINING DISK TURN OUT 2,8MM 03
11
(11)  60032034000
RONDELLE ELASTIQUE 2003
BELLEVILLE SPRING 2003
11
(11)  60032034000
RONDELLE ELASTIQUE 2003
BELLEVILLE SPRING 2003
12
(12)  60032035000
RONDELLE CRANTEE 2003
THRUST WASHER 2003
12
(12)  60032035000
RONDELLE CRANTEE 2003
THRUST WASHER 2003
13
(13)  60032011010
KIT DISQUE EMBRAYAGE CPLT.
CLUTCH KIT LC8 03-13
15
(15)  0936220155
ECROU A SIX P DIN0936-M22X1,5R
HEXAGON NUT DIN0936-M22X1,5 R.
16
(16)  0125220393
PULLEY 22X39X3MM
17
(17)  60032080000
AMPLIFICATEUR CPL. 03
CLUTCH BOOSTER UNIT CPL. 03
18
(18)  60032002000
MOYEU EMBRAYAGE INT. CPL. 03
INNER CLUTCH HUB CPL. 03
20
(20)  60032021000
RONDELLE SEGMENT 03
SECTION WASHER 03
21
(21)  60032001144
CLOCHE CPL. 67-Z 2004
OUT.CLUTCH HUB CPL. 67-T 2004
22
(22)  60038001232
OIL PUMP GEAR 32TH
OIL PUMP GEAR 32 TEETH
23
(23)  0618303526
ROULEMENT AIGUILLE HK 30X35X26
NEEDLE BUSH HK 30X35X26
24
(24)  60032020000
RONDELLE 30,2/50/2
STOP DISK 30,2/50/2
30
(30)  60032054400
TIGE DE PRESSION CPL.
PUSH ROD CPL.
31
(31)  0402031780
AIGUILLE DISTRIBUTION LC4 94
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 3X17,8
32
(32)  0760091862
JOINT SPI 9X18X06 B-NBR
SHAFT SEAL RING 9X18X06 B-NBR
34
(34)  60032061050
DISTANCE COMMANDE D'EMBR. CPL.
DISTANCE CLUTCH CONTR. CPL.
39
(39)  60032061244
SLAVE CYLINDER CPL. LC8 08
40
(40)  50332062000
VIS PURGE COMMANDE EMB 125 98
HOLLOW SCREW CPL. M 10X1 '98
41
(41)  0603100141
JOINTS CUIVRE 10X14X1
SEALING RING DIN 7603 10X14X1
42
(42)  0025060506
HH COLLAR SCREW M6X50 TX30
43
(43)  60032065000
O-RING
O-RING GASKET 03
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

0025060166

HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
Contact
# 2

0021060003

RONDELLE DIN 9021
WASHER DIN9021-A 6, 4
# 3

60032005000

RESSORT D'EMBRAYAGE LC8 2003
CLUTCH SPRING LC8 2003
# 4

60032003000

PLATEAU DE PRESSION LC8 2003
PRESSURE CAP LC8 2003
# 5

0625060032

ROULEMENT 6003 JR2 C4
BALL BEARING 6003 JR2 C4
Contact
# 7

60032010000

DISQUE LISSE 2MM 03
STEEL DISC 2MM 03
# 8

60032011000

DISQUE GARNIS 2.8MM
LINING DISK 2, 8MM 03
# 9

60032111000

DISQUES GARNIS 2.8MM
LINING DISK OUTSIDE 2, 8MM 03
# 10

60032012000

DISQUES GARNIS 2.8MM
LINING DISK TURN OUT 2, 8MM 03
# 11

60032034000

RONDELLE ELASTIQUE 2003
BELLEVILLE SPRING 2003
# 12

60032035000

RONDELLE CRANTEE 2003
THRUST WASHER 2003
# 13

60032011010

KIT DISQUE EMBRAYAGE CPLT.
CLUTCH KIT LC8 03-13
# 15

0936220155

ECROU A SIX P DIN0936-M22X1, 5R
HEXAGON NUT DIN0936-M22X1, 5 R.
# 16

0125220393

PULLEY 22X39X3MM
# 17

60032080000

AMPLIFICATEUR CPL. 03
CLUTCH BOOSTER UNIT CPL. 03
# 18

60032002000

MOYEU EMBRAYAGE INT. CPL. 03
INNER CLUTCH HUB CPL. 03
# 20

60032021000

RONDELLE SEGMENT 03
SECTION WASHER 03
# 21

60032001144

CLOCHE CPL. 67-Z 2004
OUT.CLUTCH HUB CPL. 67-T 2004
# 22

60038001132

60038001232
OIL PUMP GEAR 32TH
OIL PUMP GEAR 32 TEETH
# 23

0618303526

ROULEMENT AIGUILLE HK 30X35X26
NEEDLE BUSH HK 30X35X26
# 24

60032020000

RONDELLE 30, 2/50/2
STOP DISK 30, 2/50/2
# 30

60032054400

TIGE DE PRESSION CPL.
PUSH ROD CPL.
# 31

0402031780

AIGUILLE DISTRIBUTION LC4 94
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 3X17, 8
# 32

0760091862

JOINT SPI 9X18X06 B-NBR
SHAFT SEAL RING 9X18X06 B-NBR
# 34

60032061050

DISTANCE COMMANDE D'EMBR. CPL.
DISTANCE CLUTCH CONTR. CPL.
# 39

60032061244

SLAVE CYLINDER CPL. LC8 08
# 40

50332062000

VIS PURGE COMMANDE EMB 125 98
HOLLOW SCREW CPL. M 10X1 '98
# 41

0603100141

JOINTS CUIVRE 10X14X1
SEALING RING DIN 7603 10X14X1
# 42

0025060506

HH COLLAR SCREW M6X50 TX30
# 43

60032065000

O-RING
O-RING GASKET 03
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...