KRUKAS / ZUIGER VOOR KTM 640 LC4 ENDURO ORANGE 12L 2003

KRUKAS / ZUIGER voor KTM 640 LC4 ENDURO ORANGE 12L 2003
1
(1)  58430018200
ARBRE-MANIVELLE LC4 02
CRANKSHAFT LC4 20
Onderdeel informatie
2
(2)  58330015044
BIELLE 620 LC4 94
CONNECTING ROD REPAIR SET LC
Onderdeel informatie
4
(4)  56530081000
RONDELLE 36X48X0,10
SHIM WASHER 36X48X0,10
(4)  56530081100
RONDELLE 36X48X0,20
SHIM WASHER 36X48X0,15
(4)  56530081300
RONDELLE
SHIM WASHER 36X48X0,30
5
(5)  0888030050
CLAVETTE VOLANT DIN6888-3X5X13
WOODRUFF KEY DIN6888-3X5X13
6
(6)  6946005
CLAVETTE
WOODRUFF KEY 5X6,5 HARDED
6
(6)  6946005
CLAVETTE
WOODRUFF KEY 5X6,5 HARDED
7
(7)  56030081000
RONDELLE CALIBREE 30,5X45X0,10
THRUST WASHER 30,5X45X0,10
(7)  56030081100
RONDELLE CALIBREE 30,7X47X0,15
THRUST WASHER 30,7X47X0,15
(7)  56030081200
RONDELLE CALIBREE 30,5X45X0,30
THRUST WASHER 30,5X45X0,30
8
(8)  58030082000
ROULEMENT
CYL.ROLLER BEARING NJ 306 C3
9
(9)  56530123000
ROULEM. A ROULEAUX CYLINDR. NJ
CYL.ROLLER BEAR. NJ 207 ECP C3
10
(10)  0760304772
JOINT SPI 30X47X7 BSL VITON
SH.SEAL RING 30X47X7 BSL VITON
15
(15)  58330095000
RONDELLE DUKE 96
STEEL WASHER 16 X 30 X 3
16
(16)  58430028000
ECROU VILLO D
HEX NUT M16X1,25 L/S
21
(21)  58030019000
RONDELLE
LOCKING RING VSK 20
22
(22)  0936200155
ECROU HM DIN 936
HEXAGON NUT DIN0936-M20X1,5
23
(23)  0760122270
JOINT SPY
SHAFT SEAL RING 12 X 22 X 7 B
41
(41)  58330031300
SEGMENT RACLEUR DUKE 96
OIL SCRAPER RING 101X2,5
42
(42)  58330932100
SEGMENT 620 LC4 94
TAP.COMPR.PISTON RING 101X1,25
44
(44)  58330833000
AXE PISTON 620 LC4 94
PISTON PIN 22 X 13 X 60
46
(46)  58430007100 I
PISTON I KPL D=101 ELKO 03
PISTON I CPL. D=101 ELKO 03
(46)  58430007100 II
PISTON II KPL D=101 ELKO 03
PISTON II CPL. D=101 ELKO 03
47
(47)  58430074000
ANNEAU RESSORT METALLIQUE 22 X
CIRCLIP 22 X 1,6
47
(47)  58430074000
ANNEAU RESSORT METALLIQUE 22 X
CIRCLIP 22 X 1,6
48
(48)  58430032000
VIROLE 101X93
L-RING 101X93,5X1,5 2000
Onderdeelnummer Produkt
# 1
58430018200
ARBRE-MANIVELLE LC4 02
CRANKSHAFT LC4 20
Contact
# 2
58330015044
BIELLE 620 LC4 94
CONNECTING ROD REPAIR SET LC
Contact
# 4
56530081000
RONDELLE 36X48X0, 10
SHIM WASHER 36X48X0, 10
# 4
56530081100
RONDELLE 36X48X0, 20
SHIM WASHER 36X48X0, 15
# 4
56530081300
RONDELLE
SHIM WASHER 36X48X0, 30
# 5
0888030050
CLAVETTE VOLANT DIN6888-3X5X13
WOODRUFF KEY DIN6888-3X5X13
# 6
6946005
CLAVETTE
WOODRUFF KEY 5X6, 5 HARDED
# 7
56030081000
RONDELLE CALIBREE 30, 5X45X0, 10
THRUST WASHER 30, 5X45X0, 10
# 7
56030081100
RONDELLE CALIBREE 30, 7X47X0, 15
THRUST WASHER 30, 7X47X0, 15
# 7
56030081200
RONDELLE CALIBREE 30, 5X45X0, 30
THRUST WASHER 30, 5X45X0, 30
# 8
58030082000
ROULEMENT
CYL.ROLLER BEARING NJ 306 C3
# 9
56530123000
ROULEM. A ROULEAUX CYLINDR. NJ
CYL.ROLLER BEAR. NJ 207 ECP C3
# 10
0760304772
JOINT SPI 30X47X7 BSL VITON
SH.SEAL RING 30X47X7 BSL VITON
# 15
58330095000
RONDELLE DUKE 96
STEEL WASHER 16 X 30 X 3
Contact
# 16
58430028000
ECROU VILLO D
HEX NUT M16X1, 25 L/S
# 21
58030019000
RONDELLE
LOCKING RING VSK 20
# 22
0936200155
ECROU HM DIN 936
HEXAGON NUT DIN0936-M20X1, 5
# 23
0760122270
JOINT SPY
SHAFT SEAL RING 12 X 22 X 7 B
# 41
58330031300
SEGMENT RACLEUR DUKE 96
OIL SCRAPER RING 101X2, 5
# 42
58330932100
SEGMENT 620 LC4 94
TAP.COMPR.PISTON RING 101X1, 25
# 44
58330833000
AXE PISTON 620 LC4 94
PISTON PIN 22 X 13 X 60
# 46
58430007100 I
PISTON I KPL D=101 ELKO 03
PISTON I CPL. D=101 ELKO 03
# 46
58430007100 II
PISTON II KPL D=101 ELKO 03
PISTON II CPL. D=101 ELKO 03
# 47
58430074000
ANNEAU RESSORT METALLIQUE 22 X
CIRCLIP 22 X 1, 6
# 48
58430032000
VIROLE 101X93
L-RING 101X93, 5X1, 5 2000
KTM 640 LC4 ENDURO ORANGE 12L KRUKAS / ZUIGER onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...