DYNAMO VOOR KTM 620 SXC WP 1997

DYNAMO voor KTM 620 SXC WP 1997
1
(1)  58031002144
ALLUM.CPL. SEM K11/60G-08 GAU.
IGNITION SEM K11/60G-08 LEFT
2
(2)  58031002050
STATOR NU LC4 87/96
STATOR LOOSE ''13''
3
(3)  58031002051
ROTOR LOOSE
5
(5)  0084050303
*CYLINDER SCREW DIN0084-M 5X30
6
(6)  0125050003
RONDELLE DIN 125
WASHER DIN0125-A 5,3
7
(7)  0500050083
VIS DIN7500-M5X8
SPECIAL SCREW DIN7500-M 5X 8
8
(8)  50031003000
HALTEPLÄTTCHEN
RETAINING PLATE
9
(9)  0137050003
* SPRING WASHER DIN0137-B 5
10
(10)  58030002200
IGNITION COVER BLACK
11
(11)  0770020490
JOINT CARTER VOLANT LC4 93
O-RING 126,72X1,78 B70
12
(12)  58031004000
GUIDE CABLE
RUBBER SLEEVE
13
(13)  58030002050
BOUCHON
PLUG M18X1,5
14
(14)  0025060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
15
(15)  0125060003
RONDELLE DIN125 A6,4
WASHER DIN0125-A 6,4
15
(15)  0125060003
RONDELLE DIN125 A6,4
WASHER DIN0125-A 6,4
15
(15)  0125060003
RONDELLE DIN125 A6,4
WASHER DIN0125-A 6,4
16
(16)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
20
(20)  58031006000
* IGNITION COIL TM 14-05
21
(21)  0025060456
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X45
HH COLLAR SCREW M 6X45 WS=8
22
(22)  0125060003
RONDELLE DIN125 A6,4
WASHER DIN0125-A 6,4
22
(22)  0125060003
RONDELLE DIN125 A6,4
WASHER DIN0125-A 6,4
22
(22)  0125060003
RONDELLE DIN125 A6,4
WASHER DIN0125-A 6,4
23
(23)  0985060003
ECROU AUTO-BLQ.
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
30
(30)  58439093009
BOUGIE NGK DPR8EA 9 - 400/620
SPARK PLUG NGK D8EA
31
(31)  58031010000
CAPUCHON DE BOUGIE
SPARK PLUG CONNECT.SD 05FG NGK
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

58031002100

ALLUM.CPL. SEM K11/60G-08 GAU.
IGNITION SEM K11/60G-08 LEFT
Contact
# 2

58031002050

STATOR NU LC4 87/96
STATOR LOOSE ''13''
Contact
# 3

58031002051

ROTOR LOOSE
Contact
# 5

0084050303

*CYLINDER SCREW DIN0084-M 5X30
Contact
# 6

0125050003

RONDELLE DIN 125
WASHER DIN0125-A 5, 3
# 7

0500050083

VIS DIN7500-M5X8
SPECIAL SCREW DIN7500-M 5X 8
Contact
# 8

50031003000

HALTEPLÄTTCHEN
RETAINING PLATE
# 9

0137050003

* SPRING WASHER DIN0137-B 5
Contact
# 10

58030002200

IGNITION COVER BLACK
Contact
# 11

0770020490

JOINT CARTER VOLANT LC4 93
O-RING 126, 72X1, 78 B70
# 12

58031004000

GUIDE CABLE
RUBBER SLEEVE
Contact
# 13

58030002050

BOUCHON
PLUG M18X1, 5
Contact
# 14

0015060203

0025060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
# 15

0125060003

RONDELLE DIN125 A6, 4
WASHER DIN0125-A 6, 4
# 16

0015060253

0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
# 20

58031006000

* IGNITION COIL TM 14-05
Contact
# 21

0015060453

0025060456
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X45
HH COLLAR SCREW M 6X45 WS=8
# 22

0125060003

RONDELLE DIN125 A6, 4
WASHER DIN0125-A 6, 4
# 23

0985060003

ECROU AUTO-BLQ.
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
# 30

58031093005

58439093009
BOUGIE NGK DPR8EA 9 - 400/620
SPARK PLUG NGK D8EA
# 31

58031010000

CAPUCHON DE BOUGIE
SPARK PLUG CONNECT.SD 05FG NGK
Contact
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de DYNAMO van uw KTM 620 SXC WP van 1997. Laat het ons weten als u vragen heeft.