DYNAMO VOOR KTM 60 SX 2000

1
(1)  46030002000
COUV. D'ALLUMAGE ARGENTE 60/65
IGNITION COVER SILVER 60/65CCM
2
(2)  0770020480
JOINT TORIQUE 120,37X1,78
O-RING 120,37X1,78 NBR70
3
(3)  46039002000
STATOR ET ROTOR 60 SX
IGNITION SYSTEM 60/65 CCM '98
5
(5)  46039006000
IGNITION COIL CPL. 60/65 CCM
6
(6)  0912060203
VIS CHC DIN 912
AH SCREW DIN0912-M 6X20
7
(7)  0985040353
VIS A TETE BOMBEE DIN7985-M
FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 4X35
7
(7)  0985040353
VIS A TETE BOMBEE DIN7985-M
FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 4X35
8
(8)  0985040203
OVAL HEAD SCREW DIN7985-M 4X20
FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 4X20
9
(9)  0125040003
RONDELLE DIN0125-A 4
WASHER DIN0125-A 4,0
9
(9)  0125040003
RONDELLE DIN0125-A 4
WASHER DIN0125-A 4,0
9
(9)  0125040003
RONDELLE DIN0125-A 4
WASHER DIN0125-A 4,0
10
(10)  54331093210
BOUGIE BR10 NGK - 125EGS/EXC 9
SPARKING PLUG NGK BR10EG 2001
10
(10)  54331093210
BOUGIE BR10 NGK - 125EGS/EXC 9
SPARKING PLUG NGK BR10EG 2001
11
(11)  47039090000
ANTI-PARASITE NGK RENFORCÉ - 2
SPARK PLUG CAP NGK LB05EMH
11
(11)  47039090000
ANTI-PARASITE NGK RENFORCÉ - 2
SPARK PLUG CAP NGK LB05EMH
12
(12)  0025060306
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X30
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8
13
(13)  56509064100
ECROU
SELF LOCKING NUT M6
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

46030002000

COUV. D'ALLUMAGE ARGENTE 60/65
IGNITION COVER SILVER 60/65CCM
Contact
# 2

0770020480

JOINT TORIQUE 120, 37X1, 78
O-RING 120, 37X1, 78 NBR70
Contact
# 3

46039002000

STATOR ET ROTOR 60 SX
IGNITION SYSTEM 60/65 CCM '98
Contact
# 5

46039006000

IGNITION COIL CPL. 60/65 CCM
Contact
# 6

0912060203

VIS CHC DIN 912
AH SCREW DIN0912-M 6X20
# 7

0985040353

VIS A TETE BOMBEE DIN7985-M
FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 4X35
# 8

0985040203

OVAL HEAD SCREW DIN7985-M 4X20
FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 4X20
# 9

0125040003

RONDELLE DIN0125-A 4
WASHER DIN0125-A 4, 0
Contact
# 10

46039093000

54331093210
BOUGIE BR10 NGK - 125EGS/EXC 9
SPARKING PLUG NGK BR10EG 2001
# 11

46039090000

47039090000
ANTI-PARASITE NGK RENFORCÉ - 2
SPARK PLUG CAP NGK LB05EMH
# 12

0015060303

0025060306
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X30
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8
# 13

56509064000

56509064100
ECROU
SELF LOCKING NUT M6
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de DYNAMO van uw KTM 60 SX van 2000. Laat het ons weten als u vragen heeft.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...