REMPOMP VOOR VOOR KTM 525 EXC RACING 2003

REMPOMP VOOR voor KTM 525 EXC RACING 2003
1
(1)  50313001100
MAITRE CYLINDRE FREIN AVT KLE1
HANDBRAKE CYL. NAT. SMALL 2001
9
(9)  50313003000
JT COUVERCLE MTE CYLINDRE FREI
HANDBRAKE CYL.COVER CPL.NATURE
10
(10)  50313008200
KIT PISTON D=11 SX 2001
REP.SET PISTON D=11 SX 2001
(10)  50313008300
KIT PISTON EXC D=11 2001
REP.SET PISTON D=11 EXC 2001
11
(11)  50313005000
DEMI COCOTTE FREIN AVT 2000
CLAMP CPL. NATURE
12
(12)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
15
(15)  50313006100
VIS FIX. LEVIER KPL. 2001
LEVER SCREW CPL. 2001
20
(20)  50313002100
LEVIER DE FREIN COURT 21
HANDBRAKE LEVER SHORT 2001
21
(21)  50313007000
VIS DE REGLAGE KPL. SX 2000
ADJUSTING SCREW CPL. SX 2000
(21)  50313007100
VIS DE REGLAGE KPL. EXC 2000
ADJUSTING SCREW CPL. EXC 2000
23
(23)  50313004000
CAPUCHON PROTECTEUR
PROTECTION CAP HAND BRAKE CYL.
25
(25)  58012040150
SUPPORT RETRO
CLAMP FOR MIRROR '94
30
(30)  59013010000
DURITE DE FREIN AV RACING
BRAKEHO. FRONT 1235MM 2000

(30)  59013011000
DURITE DE FREIN AV RACING
BRAKEHO. FRONT 1300MM 2000

31
(31)  50213025000
RACCORD
HOLLOW SCREW M10X1X19
32
(32)  42013226000
RONDELLE CUIVRE
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
32
(32)  42013226000
RONDELLE CUIVRE
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
80
(80)  00062030000
LIQUIDE DE FREIN DOT5.1 0,25L
BRAKE FLUID DOT 4.0
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

50313001100

MAITRE CYLINDRE FREIN AVT KLE1
HANDBRAKE CYL. NAT. SMALL 2001
# 9

50313003000

JT COUVERCLE MTE CYLINDRE FREI
HANDBRAKE CYL.COVER CPL.NATURE
# 10

50313008200

KIT PISTON D=11 SX 2001
REP.SET PISTON D=11 SX 2001
# 10

50313008300

KIT PISTON EXC D=11 2001
REP.SET PISTON D=11 EXC 2001
# 11

50313005000

DEMI COCOTTE FREIN AVT 2000
CLAMP CPL. NATURE
# 12

0015060253

0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
# 15

50313006100

VIS FIX. LEVIER KPL. 2001
LEVER SCREW CPL. 2001
# 20

50313002100

LEVIER DE FREIN COURT 21
HANDBRAKE LEVER SHORT 2001
# 21

50313007000

VIS DE REGLAGE KPL. SX 2000
ADJUSTING SCREW CPL. SX 2000
# 21

50313007100

VIS DE REGLAGE KPL. EXC 2000
ADJUSTING SCREW CPL. EXC 2000
# 23

50313004000

CAPUCHON PROTECTEUR
PROTECTION CAP HAND BRAKE CYL.
# 25

58012040150

SUPPORT RETRO
CLAMP FOR MIRROR '94
# 30

59013010000

DURITE DE FREIN AV RACING
BRAKEHO. FRONT 1235MM 2000
# 30

59013011000

DURITE DE FREIN AV RACING
BRAKEHO. FRONT 1300MM 2000
# 31

50213025000

RACCORD
HOLLOW SCREW M10X1X19
# 32

42013226000

RONDELLE CUIVRE
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
# 80

306054

00062030000
LIQUIDE DE FREIN DOT5.1 0, 25L
BRAKE FLUID DOT 4.0
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!