PLASTIC VOOR KTM 50 SX PRO JUNIOR LC 2005

PLASTIC voor KTM 50 SX PRO JUNIOR LC 2005
1
(1)  45108013000X4
REAR PART 50 MINI ORANGE
REAR PART 50 MINI ORANGE 03
2
(2)  45106015000
FILTRE À AIR 50SX 01-07
AIR FILTER 134X96X15MM 01
3
(3)  45106012000
COUV. BOITIER FILTRE A AIR SX1
FILTER COVER JUN/SEN 2001
5
(5)  45108013050
RONDELLE A EPAULEMENT SX JUN/1
BUSH F.REAR P. SX JUN/SEN 2001
5
(5)  45108013050
RONDELLE A EPAULEMENT SX JUN/1
BUSH F.REAR P. SX JUN/SEN 2001
8
(8)  45007040050
FIXATION ATTACHE SELLE 50/60SX
QUICK RELEASE LATCHPLATE
10
(10)  0981350163
GAU. VIS A TOLE DIN7981- 3
SHEET MET.SCR.DIN7981- 3,5X16
10
(10)  0981350163
GAU. VIS A TOLE DIN7981- 3
SHEET MET.SCR.DIN7981- 3,5X16
11
(11)  59003001099
METAMOL POUR TUBE DE CADRE 03
METAMOLL 90X45X3MM 03
17
(17)  45108007000X4
NUMBER PLATE SX JUN/SEN
NUMBER PLATE SX JUN/SEN 01
19
(19)  45108010000X4
FENDER FRONT SX JUN/SEN
FENDER FRONT SX JUN/SEN 01
20
(20)  0024060106
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8
20
(20)  0024060106
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8
21
(21)  45106026000
BOITIER FILTRE A AIR SXR 2002
CARBUR.CONNEC.BOOT SXR JUN. 02
28
(28)  54305058000
BRIDE DE TUYAU 30-45 SGT
HOSE CLAMP 30-45 SGT
32
(32)  45106010000
BAVETTE JUNIOR 02
SPLASH PROTECTOR JUNIOR 2002
33
(33)  44011076305
INCENDIE DES FILS 290MM
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK
35
(35)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
35
(35)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
35
(35)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
36
(36)  72210079100
SUPPORTING SHELL
BUCKET
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

4510801300004

45108013000X4
REAR PART 50 MINI ORANGE
REAR PART 50 MINI ORANGE 03
# 2

45106015000

FILTRE À AIR 50SX 01-07
AIR FILTER 134X96X15MM 01
# 3

45106012000

COUV. BOITIER FILTRE A AIR SX1
FILTER COVER JUN/SEN 2001
Contact
# 5

45108013050

RONDELLE A EPAULEMENT SX JUN/1
BUSH F.REAR P. SX JUN/SEN 2001
Contact
# 8

45007040050

FIXATION ATTACHE SELLE 50/60SX
QUICK RELEASE LATCHPLATE
# 10

0981350163

GAU. VIS A TOLE DIN7981- 3
SHEET MET.SCR.DIN7981- 3, 5X16
# 11

59003001099

METAMOL POUR TUBE DE CADRE 03
METAMOLL 90X45X3MM 03
# 17

4510800700004

45108007000X4
NUMBER PLATE SX JUN/SEN
NUMBER PLATE SX JUN/SEN 01
# 19

4510801000004

45108010000X4
FENDER FRONT SX JUN/SEN
FENDER FRONT SX JUN/SEN 01
# 20

0014060103

0024060106
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8
# 21

45106026000

BOITIER FILTRE A AIR SXR 2002
CARBUR.CONNEC.BOOT SXR JUN. 02
# 28

54305058000

BRIDE DE TUYAU 30-45 SGT
HOSE CLAMP 30-45 SGT
# 32

45106010000

BAVETTE JUNIOR 02
SPLASH PROTECTOR JUNIOR 2002
Contact
# 33

44011076305

INCENDIE DES FILS 290MM
CABLE TIE 300/4, 8MM BLACK
# 35

0015060163

0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
# 36

72210079000

72210079100
SUPPORTING SHELL
BUCKET
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!