OLIEPOMP VOOR KTM 450 EXC-F 2021

OLIEPOMP voor KTM 450 EXC-F 2021
1
(1)  77338005100
FILTRE A HUILE 4TPS 07-12 / 3
OIL FILTER
1
(1)  77338005100
FILTRE A HUILE 4TPS 07-12 / 3
OIL FILTER
2
(2)  07703305178
O-RING 33,05X1,78
2
(2)  07703305178
O-RING 33,05X1,78
3
(3)  77338041200
OIL FILTER COVER 08
4
(4)  0025050166
HH COLLAR SCREW M5X16 TX30
5
(5)  0799060000
RONDELLE FREIN
TAB WASHER DIN6799-RS 6,0
6
(6)  58038007755
RONDELLE 600/92
STOP DISK 8,1 X 15 X 0,5
7
(7)  79538001018
ROUE DENTEE POMPE A HUILE 18 Z
OIL PUMP GEAR WHEEL, 18 TEETH
8
(8)  0025060166S
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30 SL
9
(9)  79438003000
OIL PUMP COVER
10
(10)  59038011112
OILPUMP ROTOR-SET 12MM CPL.
11
(11)  79438002100
ARBRE DE POMPA A HUILE PA-PR
OIL PUMP SHAFT SUCTION PUMP-FO
12
(12)  0402251980
PION CENTAGE POMPE A HUILE DUK
NEEDLEROL.DIN5402 NRA 2,5X19,8
13
(13)  0402251180
ROULEAU DIN5402 NRB2
NEEDLE ROLLER DIN5402 2,5X11,8
14
(14)  0402041580
ROULEAU NRB 4X15,8 G2
NEEDLE ROLLER NRB 4X15.8 G2
15
(15)  61238011100
ROTOR SET 22MM
16
(16)  0770440020
O-RING 44,00X2,00 VITON
17
(17)  79438004100
OIL PUMP COVER
18
(18)  58038022000
JOINT
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
18
(18)  58038022000
JOINT
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
19
(19)  58030021100
VIS DE VIDANGE D'HUILE ET AIMANT
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1,5
20
(20)  07701250151
O-RING 12,5X1,5 VITON V75
20
(20)  07701250151
O-RING 12,5X1,5 VITON V75
20
(20)  07701250151
O-RING 12,5X1,5 VITON V75
21
(21)  59038016200
OIL SCREEN
21
(21)  59038016200
OIL SCREEN
22
(22)  0770020170
JT THORIQUE BOUCHON CREPINE 00
O-RING 17,17X1,78 GLO
22
(22)  0770020170
JT THORIQUE BOUCHON CREPINE 00
O-RING 17,17X1,78 GLO
23
(23)  59038017100
PLUG M20X1,5 WS=13
23
(23)  59038017100
PLUG M20X1,5 WS=13
24
(24)  0401090003
BALL DIN5401-9
25
(25)  79438026000
PRESSURE SPRING
26
(26)  0984050143S
CYL. SCREW DIN6912 M5X14 8.8
27
(27)  78036024000
PLUG SCREW SAS M12X1,5
28
(28)  78138015001
OIL SCREEN CPL.
28
(28)  78138015001
OIL SCREEN CPL.
29
(29)  0770012021
O-RING 12X2 VITON GREEN
30
(30)  0770125015
JT THORIQUE CREPINE 12
O-RING 12,5X1,5 NBR
31
(31)  0770170200
O-RING 17,00X2,00
32
(32)  79438001010
NEEDLE BEARING INNER RING
33
(33)  79438001033
IDLER WHEEL 33T
34
(34)  0988162205
RONDELLE AXE CULBUTEUR LC4 93
THRUST WASH. DIN0988-16X22X0,5
35
(35)  0471150010
CIRCLIPS DIN0471 - 15X1
CIRCLIP DIN0471-15X1
99
(99)  79438015010
OILFILTER SERVICEKIT SX-F
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

77338005100

FILTRE A HUILE 4TPS 07-12 / 3
OIL FILTER
# 2

07703305178

O-RING 33, 05X1, 78
# 3

77338041200

OIL FILTER COVER 08
# 4

0025050166

HH COLLAR SCREW M5X16 TX30
# 5

0799060000

RONDELLE FREIN
TAB WASHER DIN6799-RS 6, 0
# 6

58038007755

RONDELLE 600/92
STOP DISK 8, 1 X 15 X 0, 5
# 7

79538001018

ROUE DENTEE POMPE A HUILE 18 Z
OIL PUMP GEAR WHEEL, 18 TEETH
# 8

0025060166S

HH COLLAR SCREW M6X16 TX30 SL
# 9

79438003000

OIL PUMP COVER
# 10

59038011112

OILPUMP ROTOR-SET 12MM CPL.
# 11

79438002100

ARBRE DE POMPA A HUILE PA-PR
OIL PUMP SHAFT SUCTION PUMP-FO
# 12

0402251980

PION CENTAGE POMPE A HUILE DUK
NEEDLEROL.DIN5402 NRA 2, 5X19, 8
# 13

0402251180

ROULEAU DIN5402 NRB2
NEEDLE ROLLER DIN5402 2, 5X11, 8
# 14

0402041580

ROULEAU NRB 4X15, 8 G2
NEEDLE ROLLER NRB 4X15.8 G2
# 15

61238011100

ROTOR SET 22MM
# 16

0770440020

O-RING 44, 00X2, 00 VITON
# 17

79438004100

OIL PUMP COVER
# 18

58038022000

JOINT
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1, 5
# 19

58030021000

58030021100
VIS DE VIDANGE D'HUILE ET AIMANT
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1, 5
# 20

07701250151

O-RING 12, 5X1, 5 VITON V75
# 21

59038016100

59038016200
OIL SCREEN
# 22

0770020170

JT THORIQUE BOUCHON CREPINE 00
O-RING 17, 17X1, 78 GLO
# 23

59038017100

PLUG M20X1, 5 WS=13
# 24

0401090003

BALL DIN5401-9
# 25

79438026000

PRESSURE SPRING
# 26

0984050143S

CYL. SCREW DIN6912 M5X14 8.8
# 27

78036024000

PLUG SCREW SAS M12X1, 5
# 28

78138015001

OIL SCREEN CPL.
# 29

0770012021

O-RING 12X2 VITON GREEN
# 30

0770125015

JT THORIQUE CREPINE 12
O-RING 12, 5X1, 5 NBR
# 31

0770170200

O-RING 17, 00X2, 00
# 32

79438001010

NEEDLE BEARING INNER RING
# 33

79438001033

IDLER WHEEL 33T
# 34

0988162205

RONDELLE AXE CULBUTEUR LC4 93
THRUST WASH. DIN0988-16X22X0, 5
# 35

0471150010

CIRCLIPS DIN0471 - 15X1
CIRCLIP DIN0471-15X1
# 99

79438015010

OILFILTER SERVICEKIT SX-F
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!