REMPOMP ACHTER VOOR KTM 350 EXC-F SIX DAYS 2023

REMPOMP ACHTER voor KTM 350 EXC-F SIX DAYS 2023
1
(1)  77013060044
REAR BRAKE CYLINDER CPL.SX 09
3
(3)  54813062100
COUV. CYL. FREIN ARR CPL. 04
REAR BRAKE CYL. COVER CPL. 04
4
(4)  54813063000
JOINT MAITRE CYLINDRE ARR SX03
FOOT-BRAKE CYL. GASKET SX 03
5
(5)  54812063044
CABLE SECURITE PEDALE FREIN
REAR BRAKE PEDAL SAFETY WIRE
6
(6)  50311051100
CONTACTEUR STOP ARR 98
BRAKE LIGHT SWITCH REAR '98
7
(7)  54813070200
DURITE DE FREIN ARRIERE 655MM
BRAKE HOSE REAR 655 MM
9
(9)  0603100141
JOINTS CUIVRE 10X14X1
SEALING RING DIN 7603 10X14X1
10
(10)  55413050044
FOOT BRAKE LEVER CPL.
11
(11)  55413051000
STEP PLATE FOOT BRAKE LEVER
12
(12)  78105081010
SCREW TORX M5X10
13
(13)  79003062000
RETURN SPRING F. BRAKE LEVER
14
(14)  0025060206S
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
15
(15)  54813056000
TIGE L=28MM 2003
PUSH ROD L=28MM 03
16
(16)  0934060003
ECROU H DIN 934
HEX NUT DIN 934 M6
17
(17)  54813055100
JOINT HEAD CMP6
SWIVEL HEAD KA6 03
18
(18)  0032100406S
AH-COLLAR SCREW M10X40 ISA45
19
(19)  59001037000
VIS SPECIALE GUIDON 2000
SPECIAL SCREW M8X26 WS=10
20
(20)  46030045000
ECROU A EPAULEMENT M8 SW=10
FLANGED NUT M8 WS10
21
(21)  0625060002
ROULEMENT A BILLES SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING SKF 6
22
(22)  55530044000
COLLAR NUT M10-SW13 ZNNI
COLLAR NUT M10 WS=13
35
(35)  0025060126
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
80
(80)  00062030000
LIQUIDE DE FREIN DOT5.1 0,25L
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

77013060044

REAR BRAKE CYLINDER CPL.SX 09
# 3

54813062100

COUV. CYL. FREIN ARR CPL. 04
REAR BRAKE CYL. COVER CPL. 04
# 4

54813063000

JOINT MAITRE CYLINDRE ARR SX03
FOOT-BRAKE CYL. GASKET SX 03
# 5

54812063044

CABLE SECURITE PEDALE FREIN
REAR BRAKE PEDAL SAFETY WIRE
# 6

50311051100

CONTACTEUR STOP ARR 98
BRAKE LIGHT SWITCH REAR '98
# 7

54813070200

DURITE DE FREIN ARRIERE 655MM
BRAKE HOSE REAR 655 MM
# 9

0603100141

JOINTS CUIVRE 10X14X1
SEALING RING DIN 7603 10X14X1
# 10

55413050044

FOOT BRAKE LEVER CPL.
# 11

55413051000

STEP PLATE FOOT BRAKE LEVER
# 12

78105081010

SCREW TORX M5X10
# 13

79003062000

RETURN SPRING F. BRAKE LEVER
# 14

0025060206S

HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
# 15

54813056000

TIGE L=28MM 2003
PUSH ROD L=28MM 03
# 16

0934060003

ECROU H DIN 934
HEX NUT DIN 934 M6
# 17

54813055000

54813055100
JOINT HEAD CMP6
SWIVEL HEAD KA6 03
# 18

0032100406S

AH-COLLAR SCREW M10X40 ISA45
# 19

59001037000

VIS SPECIALE GUIDON 2000
SPECIAL SCREW M8X26 WS=10
# 20

46030045000

ECROU A EPAULEMENT M8 SW=10
FLANGED NUT M8 WS10
# 21

0625060002

ROULEMENT A BILLES SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING SKF 6
# 22

54630044000

55530044000
COLLAR NUT M10-SW13 ZNNI
COLLAR NUT M10 WS=13
# 35

0025060126

HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
# 80

00062030000

LIQUIDE DE FREIN DOT5.1 0, 25L
BRAKE FLUID DOT5.1 0, 25L
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!