ACHTERWIEL VOOR KTM 350 EXC-F 2015

ACHTERWIEL voor KTM 350 EXC-F 2015
1
(1)  7811000104430
REAR WHEEL 2,15X18''BLACK SD 12
REAR WHEEL 2,15X18''BLACK SD 1
2
(2)  26510010144
REARHUB CPL.
REAR WHEEL HUB CPL.
3
(3)  77710011000
BEARING DISTANCE TUBE 121,5MM
BUSH. SPACER TUBE 121,5MM 01
4
(4)  0625060058
ROULEMENT
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
4
(4)  0625060058
ROULEMENT
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
5
(5)  0472047175
CIRCLIPS
CIRCLIP DIN0472-47X1,75
6
(6)  0760324771
JOINT
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
6
(6)  0760324771
JOINT
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
7
(7)  78010016000
BUSHING FOR HUB 08
7
(7)  78010016000
BUSHING FOR HUB 08
8
(8)  7711007119330
SPOKE M4,5X193- 18'' BLACK 12
8
(8)  7711007119330
SPOKE M4,5X193- 18'' BLACK 12
9
(9)  77109072000
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
9
(9)  77109072000
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
10
(10)  7811007000030
RIM REAR 2,15X18'' BLACK
11
(11)  77310060000
DISQUE DE FREIN AR D=220MM
BRAKE DISC REAR 220
12
(12)  59009062013
VIS SPÉCIALE M6X13 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
13
(13)  50310073200
RUBAN POUR JANTE 18''
RIM BAND 18'' AND 19''
15
(15)  78010015000
REAR WHEEL REP. KIT
19
(19)  7771015104801
REAR SPROCKET 48-T
(19)  7771015105001
REAR SPROCKET 50-T
(19)  7771015105201
REAR SPROCKET 52-T
21
(21)  0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
22
(22)  06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
23
(23)  78010267118
CHAIN DID 118 LINKS
24
(24)  78010266000
CONNECTING LINK F. 78010167118
33
(33)  78110090200
TYRE LOCKER 2,15"
RIM LOCK 2,15''
34
(34)  77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
38
(38)  55003135000
BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
39
(39)  50210086000
CAPUCHON DUKE AXE ROUE AVT
COVERING CAP SFL16
40
(40)  77310085044
AXE DE ROUE ARR CPL.265MM 07
WHEEL SPINDLE RE. CPL.265MM 07
41
(41)  50310084000
PLAQUE TENSION DE CHAINE 2000
CHAIN TENSIONER R/S 2000
42
(42)  50304040100
VIS M10X1,25X50 WS=10
SCREW M10X1.25X50 WS10
42
(42)  50304040100
VIS M10X1,25X50 WS=10
SCREW M10X1.25X50 WS10
43
(43)  58414030000
ECROU DE TENDEUR 2000
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13
43
(43)  58414030000
ECROU DE TENDEUR 2000
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13
44
(44)  50310099000
ECROU ROUE ARR EGSE 98
HEXAGON NUT M20X1,5 '98
98
(98)  SPAA14U52AM118A
DRIVETRAIN SET XC 14T/52T
DRIVETRAIN KIT EXC 14T/52T
(98)  SPAA13U52AM118A
DRIVETRAIN SET XC 13T/52T
DRIVETRAIN KIT EXC 13T/52T
99
(99)  00050000958
SPOKE KIT REAR 18'' BLACK
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

7811000104430

REAR WHEEL 2, 15X18''BLACK SD 12
REAR WHEEL 2, 15X18''BLACK SD 1
# 2

78010010144

26510010144
REARHUB CPL.
REAR WHEEL HUB CPL.
# 3

59010011000

77710011000
BEARING DISTANCE TUBE 121, 5MM
BUSH. SPACER TUBE 121, 5MM 01
# 4

0625060058

ROULEMENT
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
# 5

0472047175

CIRCLIPS
CIRCLIP DIN0472-47X1, 75
# 6

0760324771

JOINT
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
# 7

78010016000

BUSHING FOR HUB 08
# 8

7711007119330

SPOKE M4, 5X193- 18'' BLACK 12
# 9

77109072000

77109072000
SPOKE NIPPLE M4, 5 AL 11
# 10

7811007000030

RIM REAR 2, 15X18'' BLACK
# 11

77310060000

DISQUE DE FREIN AR D=220MM
BRAKE DISC REAR 220
# 12

59009062013

VIS SPÉCIALE M6X13 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
# 13

50310073200

RUBAN POUR JANTE 18''
RIM BAND 18'' AND 19''
# 15

78010015000

REAR WHEEL REP. KIT
# 19

7771015104801

REAR SPROCKET 48-T
# 19

7771015105001

REAR SPROCKET 50-T
# 19

7771015105201

REAR SPROCKET 52-T
# 21

0019080266S

COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
# 22

06923080003

HEX NUT EN 1661 M8 WS13
# 23

78010167118

78010267118
CHAIN DID 118 LINKS
# 24

78010166000

78010266000
CONNECTING LINK F. 78010167118
# 33

78110090000

78110090200
TYRE LOCKER 2, 15"
RIM LOCK 2, 15''
# 34

77110090050

NUT FOR WHEEL HOLDER
# 38

55003135000

BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
# 39

50210086000

CAPUCHON DUKE AXE ROUE AVT
COVERING CAP SFL16
# 40

77310085044

AXE DE ROUE ARR CPL.265MM 07
WHEEL SPINDLE RE. CPL.265MM 07
# 41

50310084000

PLAQUE TENSION DE CHAINE 2000
CHAIN TENSIONER R/S 2000
# 42

50304040100

VIS M10X1, 25X50 WS=10
SCREW M10X1.25X50 WS10
# 43

58414030000

ECROU DE TENDEUR 2000
HH COLLAR NUT M10X1, 25 WS=13
# 44

50310099000

ECROU ROUE ARR EGSE 98
HEXAGON NUT M20X1, 5 '98
# 98

00050002046

SPAA14U52AM118A
DRIVETRAIN SET XC 14T/52T
DRIVETRAIN KIT EXC 14T/52T
# 98

00050002047

SPAA13U52AM118A
DRIVETRAIN SET XC 13T/52T
DRIVETRAIN KIT EXC 13T/52T
# 99

00050000958

SPOKE KIT REAR 18'' BLACK
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de ACHTERWIEL van uw KTM 350 EXC-F van 2015. Laat het ons weten als u vragen heeft.