VOORWIEL VOOR KTM 350 XCF-W 2014

VOORWIEL voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  78109001044
FRONT WHEEL CPL. 1,6X21'' XC
2
(2)  78009010144
FRONT WHEEL HUB CPL.
3
(3)  54809011000
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
4
(4)  0625069068
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
4
(4)  0625069068
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
6
(6)  0760354771
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
6
(6)  0760354771
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
8
(8)  78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08
8
(8)  78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08
10
(10)  7710907122630
SPOKE M4,5X226- 21'' BLACK 12
10
(10)  7710907122630
SPOKE M4,5X226- 21'' BLACK 12
11
(11)  77109072000
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
11
(11)  77109072000
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
12
(12)  78109070000
RIM FRONT 1,6X21'' EXCEL AL7
13
(13)  50309073000
RIM BAND 21''
14
(14)  00050000954
SPOKE KIT FRONT ''21'' BLACK
15
(15)  78009015000
FRONT WHEEL REP. KIT
16
(16)  78109090000
RIM LOCK 1,60''
17
(17)  50310090050
NUT FOR WHEEL HOLDER '96
20
(20)  77309060000
BRAKE DISC FRONT 260
21
(21)  59009062013
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
30
(30)  77309081000
WHEEL SPIN.FR. D=26 M24X1,5 07
32
(32)  54809082000
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
33
(33)  54809081050
PLUG BUSHING WS=27 03
38
(38)  55003135000
PLUG FOR RIM
40
(40)  54809081070
AUXILIARY SCREW FRONT 06
Onderdeelnummer Produkt
# 1
78109001044
FRONT WHEEL CPL. 1, 6X21'' XC
# 2
78009010144
FRONT WHEEL HUB CPL.
# 3
54809011000
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79, 4 03
# 4
0625069068
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
# 6
0760354771
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
# 8
78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08
# 10
7710907122630
SPOKE M4, 5X226- 21'' BLACK 12
# 11
77109072000
SPOKE NIPPLE M4, 5 AL 11 Contact
# 12
78109070000
RIM FRONT 1, 6X21'' EXCEL AL7
# 13
50309073000
RIM BAND 21''
# 14
00050000954
SPOKE KIT FRONT ''21'' BLACK
# 15
78009015000
FRONT WHEEL REP. KIT
# 16
78109090000
RIM LOCK 1, 60'' Contact
# 17
50310090050
NUT FOR WHEEL HOLDER '96 Contact
# 20
77309060000
BRAKE DISC FRONT 260
# 21
59009062013
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
# 30
77309081000
WHEEL SPIN.FR. D=26 M24X1, 5 07 Contact
# 32
54809082000
SPINDLE SCREW M24X1, 5 WS=27 03
# 33
54809081050
PLUG BUSHING WS=27 03
# 38
55003135000
PLUG FOR RIM
# 40
54809081070
AUXILIARY SCREW FRONT 06
KTM 350 XCF-W VOORWIEL onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...