STARTMOTOR VOOR KTM 350 XCF-W 2014

STARTMOTOR voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  77240001100
E-STARTER ENGINE CPL.
2
(2)  0770250030
O-RING 25,00X3,00 NBR 70
3
(3)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
5
(5)  0618081210
NEEDLE BUSH HK 0810 DIN 618
5
(5)  0618081210
NEEDLE BUSH HK 0810 DIN 618
6
(6)  77240116000
TORQUE LIMITER
7
(7)  59040028000
BUSHING PIN
8
(8)  0015060163
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
9
(9)  77240122000
STARTER INTERMEDIATE GEAR
10
(10)  54633090000
STOP DISK 17,2X25X1
11
(11)  0471170010
CIRCLIP DIN0471-17X1
(12)
(12)  0618253216
NEEDLE BUSH HK2516 25/32/16 02
13
(13)  77840120000
FREEWHEELER GEAR
14
(14)  80040026000
FREE WHEEL 03
15
(15)  0472057150
CIRCLIP DIN0472-57X1,50
16
(16)  77539005144
ROTOR EFI CPL.
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77240001100
E-STARTER ENGINE CPL.
# 2
0770250030
O-RING 25, 00X3, 00 NBR 70
# 3
0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
# 5
0618081210
NEEDLE BUSH HK 0810 DIN 618
# 6
77240116000
TORQUE LIMITER
# 7
59040028000
BUSHING PIN
# 8
0015060163
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
# 9
77240122000
STARTER INTERMEDIATE GEAR
# 10
54633090000
STOP DISK 17, 2X25X1
# 11
0471170010
CIRCLIP DIN0471-17X1
# 12
0618253216
NEEDLE BUSH HK2516 25/32/16 02
# 13
77840120000
FREEWHEELER GEAR
# 14
80040026000
FREE WHEEL 03 Contact
# 15
0472057150
CIRCLIP DIN0472-57X1, 50
# 16
77539005144
ROTOR EFI CPL.
KTM 350 XCF-W STARTMOTOR onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...