STANDAARD VOOR KTM 350 XCF-W 2014

STANDAARD voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  78003023044
SIDE STAND CPL. 08
2
(2)  58605083014
SCREW M5X14 TORX 25 07
3
(3)  78003023090
SPRING BRACKET F. SIDE ST. 08
4
(4)  78003023080
SIDE STAND BUSHING EXC USA 08
5
(5)  0770180020
O-RING 18.00X2.00 NBR70
6
(6)  78003023070
SPACER BUSH. SPRING BRACKET
7
(7)  81203024000
SIDE STAND SPRING EYE MOVEABLE Onderdeel informatie
8
(8)  78003023182
SIDE STAND STOP SCREW M10X12
9
(9)  0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
(9)  0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26 Onderdeel informatie
10
(10)  0770120020
O-RING 12,00X2,00 NBR 70
11
(11)  78003023083
WASHER F. SIDE STAND 12,2X29,5
12
(12)  0770125015
O-RING 12,5X1,5 NBR
13
(13)  78003023081
SIDE STAND BUSHING EXC-EU 08
14
(14)  78003024100
SIDE STAND SPRING 08 Onderdeel informatie
15
(15)  78003023155
STAND BASE
29
(29)  50303018000
RUBBER L=145MM
Onderdeelnummer Produkt
# 1
78003023044
SIDE STAND CPL. 08
# 2
58605083014
SCREW M5X14 TORX 25 07
# 3
78003023090
SPRING BRACKET F. SIDE ST. 08
# 4
78003023080
SIDE STAND BUSHING EXC USA 08
# 5
0770180020
O-RING 18.00X2.00 NBR70
# 6
78003023070
SPACER BUSH. SPRING BRACKET Contact
# 7
81203024000
SIDE STAND SPRING EYE MOVEABLE
# 8
78003023182
SIDE STAND STOP SCREW M10X12
# 9
0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
# 9
0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
# 10
0770120020
O-RING 12, 00X2, 00 NBR 70
# 11
78003023083
WASHER F. SIDE STAND 12, 2X29, 5
# 12
0770125015
O-RING 12, 5X1, 5 NBR
# 13
78003023081
SIDE STAND BUSHING EXC-EU 08
# 14
78003024100
SIDE STAND SPRING 08
# 15
78003023155
STAND BASE
# 29
50303018000
RUBBER L=145MM
KTM 350 XCF-W STANDAARD onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...