OLIEPOMP VOOR KTM 350 XCF-W 2014

OLIEPOMP voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  77238102000
OIL PUMP SHAFT
2
(2)  59038011112
OILPUMP ROTOR-SET 12MM CPL.
3
(3)  61238111000
ROTOR-SET CPL. 22MM
4
(4)  77038001100
OIL PUMP GEAR 14T 08
5
(5)  78038004000
OIL PUMP COVER SUCTION PUMP
6
(6)  77238003100
OIL PUMP COVER R/S
7
(7)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
8
(8)  0984050123S
CYLIND. SCR. DIN6912 M5X12 8.8
9
(9)  77238061050
AXIAL-CIRCLIP
11
(11)  77338041200
OIL FILTER COVER 08
12
(12)  77338005100
OIL FILTER
12
(12)  77338005100
OIL FILTER
14
(14)  0402251980
NEEDLEROL.DIN5402 NRA 2,5X19,8
15
(15)  0402251180
NEEDLE ROLLER DIN5402 2,5X11,8
16
(16)  0402041580
NEEDLE ROLLER NRB 4X15.8 G2
17
(17)  77038006100
OILPUMP IDLER GEAR 08
18
(18)  0988121805
SHIM WASHER DIN0988-12X18X0,50
18
(18)  0988121805
SHIM WASHER DIN0988-12X18X0,50
19
(19)  0471120010
RETAINING RING DIN 471 12X1
20
(20)  07703305178
O-RING 33,05X1,78
20
(20)  07703305178
O-RING 33,05X1,78
21
(21)  59038017000
PLUG M20X1,5 WS=13
22
(22)  59038016100
OIL SCREEN
22
(22)  59038016100
OIL SCREEN
23
(23)  0770125015
O-RING 12,5X1,5 NBR
23
(23)  0770125015
O-RING 12,5X1,5 NBR
23
(23)  0770125015
O-RING 12,5X1,5 NBR
24
(24)  0770020170
O-RING 17,17X1,78 GLO
24
(24)  0770020170
O-RING 17,17X1,78 GLO
25
(25)  58038007755
STOP DISK 8,1 X 15 X 0,5
26
(26)  0799060000
TAB WASHER DIN6799-RS 6,0
28
(28)  0770440020
O-RING 44,00X2,00 VITON
29
(29)  0984050163S
CYL. SCREW DIN6912 M5X16 8.8
30
(30)  0018050103
INT. TORX OVAL HEAD M 5X10 8.8
31
(31)  77038013100
BUSHING PIN
32
(32)  77038022000
OIL INTAKEPIPE
41
(41)  0401090003
BALL DIN5401-9
42
(42)  58038023300
PRESSURE SPRING L=25MM D=1MM
43
(43)  58038022000
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
43
(43)  58038022000
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
44
(44)  0908120153
THREADED PLUG DIN 908 M12X1.5
45
(45)  0770110015
O-RING 1,5X11 SILICON
46
(46)  78036081000
HOLDING BOLT M14X1,5
98
(98)  00050000083
OILFILTER-GASKET SET 350 SX-F
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77238102000
OIL PUMP SHAFT
# 2
59038011112
OILPUMP ROTOR-SET 12MM CPL. Contact
# 3
61238111000
ROTOR-SET CPL. 22MM
# 4
77038001100
OIL PUMP GEAR 14T 08
# 5
78038004000
OIL PUMP COVER SUCTION PUMP
# 6
77238003100
OIL PUMP COVER R/S
# 7
0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
# 8
0984050123S
CYLIND. SCR. DIN6912 M5X12 8.8
# 9
77238061050
AXIAL-CIRCLIP
# 11
77338041200
OIL FILTER COVER 08
# 12
77338005100
OIL FILTER
# 14
0402251980
NEEDLEROL.DIN5402 NRA 2, 5X19, 8
# 15
0402251180
NEEDLE ROLLER DIN5402 2, 5X11, 8
# 16
0402041580
NEEDLE ROLLER NRB 4X15.8 G2
# 17
77038006100
OILPUMP IDLER GEAR 08
# 18
0988121805
SHIM WASHER DIN0988-12X18X0, 50
# 19
0471120010
RETAINING RING DIN 471 12X1
# 20
07703305178
O-RING 33, 05X1, 78
# 21
59038017000
PLUG M20X1, 5 WS=13 Contact
# 22
59038016100
OIL SCREEN
# 23
0770125015
O-RING 12, 5X1, 5 NBR
# 24
0770020170
O-RING 17, 17X1, 78 GLO
# 25
58038007755
STOP DISK 8, 1 X 15 X 0, 5
# 26
0799060000
TAB WASHER DIN6799-RS 6, 0
# 28
0770440020
O-RING 44, 00X2, 00 VITON
# 29
0984050163S
CYL. SCREW DIN6912 M5X16 8.8
# 30
0018050103
INT. TORX OVAL HEAD M 5X10 8.8
# 31
77038013100
BUSHING PIN
# 32
77038022000
OIL INTAKEPIPE
# 41
0401090003
BALL DIN5401-9
# 42
58038023300
PRESSURE SPRING L=25MM D=1MM
# 43
58038022000
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1, 5
# 44
0908120153
THREADED PLUG DIN 908 M12X1.5
# 45
0770110015
O-RING 1, 5X11 SILICON
# 46
78036081000
HOLDING BOLT M14X1, 5
# 98
00050000083
OILFILTER-GASKET SET 350 SX-F
KTM 350 XCF-W OLIEPOMP onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...