CARTERDELEN VOOR KTM 350 XCF-W 2014

CARTERDELEN voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  77730000044
ENGINE CASE CPL.
1
(1)  77730000044
ENGINE CASE CPL.
2
(2)  58030080000
LOCATING SCREW M8 L=23
2
(2)  58030080000
LOCATING SCREW M8 L=23
3
(3)  58030081000
CU-SEAL RING 8 X 14 X 3
3
(3)  58030081000
CU-SEAL RING 8 X 14 X 3
4
(4)  0402040980
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
4
(4)  0402040980
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
4
(4)  0402040980
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
5
(5)  0906100100
PIPE PLUG DIN 906 M10X1
5
(5)  0906100100
PIPE PLUG DIN 906 M10X1
6
(6)  78036081000
HOLDING BOLT M14X1,5
6
(6)  78036081000
HOLDING BOLT M14X1,5
7
(7)  0770110015
O-RING 1,5X11 SILICON
7
(7)  0770110015
O-RING 1,5X11 SILICON
8
(8)  0025060556
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
9
(9)  0025060656
HH COLLAR SCREW M6X65 TX30
10
(10)  80030058060
OIL JET ''60'' M4
10
(10)  80030058060
OIL JET ''60'' M4
11
(11)  77230066000
THROTTLE M5X10X0,5
11
(11)  77230066000
THROTTLE M5X10X0,5
12
(12)  77830064050
OIL JET CURVED '' 50 ''
12
(12)  77830064050
OIL JET CURVED '' 50 ''
13
(13)  0770035020
O-RING 3,5X2,00 NBR
13
(13)  0770035020
O-RING 3,5X2,00 NBR
14
(14)  0912040103
AH.SCREW DIN0912-M 4X10
14
(14)  0912040103
AH.SCREW DIN0912-M 4X10
15
(15)  60030063050
OIL JET 50 M5
15
(15)  60030063050
OIL JET 50 M5
16
(16)  59030058000
JET 100 BING(44-031/180) M4
16
(16)  59030058000
JET 100 BING(44-031/180) M4
17
(17)  59030024000
DOWEL 17 X 19 X 12
17
(17)  59030024000
DOWEL 17 X 19 X 12
18
(18)  54630027000
DOWEL BUSHING 13,8X11X12
18
(18)  54630027000
DOWEL BUSHING 13,8X11X12
19
(19)  59030023000
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
19
(19)  59030023000
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
20
(20)  75030010100
CASE BUSH
20
(20)  75030010100
CASE BUSH
20
(20)  75030010100
CASE BUSH
21
(21)  58038022000
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
21
(21)  58038022000
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
22
(22)  58030021000
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1,5
22
(22)  58030021000
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1,5
23
(23)  77038022000
OIL INTAKEPIPE
23
(23)  77038022000
OIL INTAKEPIPE
24
(24)  0402050080
CYLINDER ROLLER ZRO 5X8
24
(24)  0402050080
CYLINDER ROLLER ZRO 5X8
25
(25)  0025060856
HH COLLAR SCREW M6X85 TX30
60
(60)  77830099000
GASKET SET 350 SX-F
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77730000044
ENGINE CASE CPL. Contact
# 2
58030080000
LOCATING SCREW M8 L=23
# 3
58030081000
CU-SEAL RING 8 X 14 X 3
# 4
0402040980
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9, 8
# 5
0906100100
PIPE PLUG DIN 906 M10X1
# 6
78036081000
HOLDING BOLT M14X1, 5
# 7
0770110015
O-RING 1, 5X11 SILICON
# 8
0025060556
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30 Contact
# 9
0025060656
HH COLLAR SCREW M6X65 TX30
# 10
80030058060
OIL JET ''60'' M4
# 11
77230066000
THROTTLE M5X10X0, 5
# 12
77830064050
OIL JET CURVED '' 50 ''
# 13
0770035020
O-RING 3, 5X2, 00 NBR
# 14
0912040103
AH.SCREW DIN0912-M 4X10
# 15
60030063050
OIL JET 50 M5
# 16
59030058000
JET 100 BING(44-031/180) M4
# 17
59030024000
DOWEL 17 X 19 X 12
# 18
54630027000
DOWEL BUSHING 13, 8X11X12
# 19
59030023000
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
# 20
75030010100
CASE BUSH
# 21
58038022000
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1, 5
# 22
58030021000
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1, 5 Contact
# 23
77038022000
OIL INTAKEPIPE
# 24
0402050080
CYLINDER ROLLER ZRO 5X8
# 25
0025060856
HH COLLAR SCREW M6X85 TX30
# 60
77830099000
GASKET SET 350 SX-F
KTM 350 XCF-W CARTERDELEN onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...