BENZINEPOMP VOOR KTM 350 XCF-W 2014

BENZINEPOMP voor KTM 350 XCF-W 2014
1
(1)  78107089000
GASKET KIT
1
(1)  78107089000
GASKET KIT
1
(1)  78107089000
GASKET KIT
1
(1)  78107089000
GASKET KIT
1
(1)  78107089000
GASKET KIT
2
(2)  81207090000
FILTER KIT
2
(2)  81207090000
FILTER KIT
2
(2)  81207090000
FILTER KIT
3
(3)  78107088000
FUEL PUMP CPL. EXC
4
(4)  78107088114
NUT FUEL PUMP M12
5
(5)  78107088117
CONNECTOR FUEL PUMP 2012
7
(7)  00050157706
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15,7MM
7
(7)  00050157706
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15,7MM
7
(7)  00050157706
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15,7MM
7
(7)  00050157706
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15,7MM
8
(8)  77407116000
FUEL HOSE TANK
9
(9)  58507012000
O-RING VITON F. PLUG CPC 05
10
(10)  78107016100
FUEL HOSE PREFORMED DKK
11
(11)  5850701050030
CLUTCH CPC BLACK 05
12
(12)  77707010000
CONNECTOR FUEL PUMP
14
(14)  78141013190
FUEL FILTER
20
(20)  0014050163
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=6
Onderdeelnummer Produkt
# 1
78107089000
GASKET KIT Contact
# 2
81207090000
FILTER KIT Contact
# 3
78107088000
FUEL PUMP CPL. EXC Contact
# 4
78107088114
NUT FUEL PUMP M12
# 5
78107088117
CONNECTOR FUEL PUMP 2012
# 7
00050157706
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15, 7MM
# 8
77407116000
FUEL HOSE TANK
# 9
58507012000
O-RING VITON F. PLUG CPC 05
# 10
78107016100
FUEL HOSE PREFORMED DKK
# 11
5850701050030
CLUTCH CPC BLACK 05
# 12
77707010000
CONNECTOR FUEL PUMP
# 14
78141013190
FUEL FILTER
# 20
0014050163
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=6
KTM 350 XCF-W BENZINEPOMP onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...