FRAME VOOR KTM 300 EXC 2017

FRAME voor KTM 300 EXC 2017
1
(1)  5540310110033
FRAME ''554Q1'' BLACK
2
(2)  79003002100
SUBFRAME 2018
SUBFRAME 2016
3
(3)  0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
3
(3)  0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
4
(4)  78003035100
STEERING LOCK
STEERING HEAD LOCK 08
5
(5)  79607012000
TANK REST RUBBER
6
(6)  0934080003
ECROU H DIN 934
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
7
(7)  55403096000
FRONT CHAIN GUARD 250/300
8
(8)  77203014000
ENGINE BRAC.SCR. M10X115
9
(9)  0035080156S
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45
9
(9)  0035080156S
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45
10
(10)  60011093075
COLLIER SERRAGE CAOUT. 75MM 03
RUBBER CABLE TIE 75MM 03
11
(11)  59001037000
VIS SPECIALE GUIDON 2000
SPECIAL SCREW M8X26 WS=10
12
(12)  50307014000
ENTRETOISE RESERVOIR MOD 98
TANK ROLLER 12X26X12 '98
13
(13)  0026060136
COLLAR SCREW M6X13 ISA30
14
(14)  55403113000
ENGINE BRACE LEFT
15
(15)  55403114000
ENGINE BRACE RIGHT
16
(16)  79003003000
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS
16
(16)  79003003000
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS
17
(17)  44011076140
COLLIER POUR CÂBLES 2,5X140
CABLE TIE 140/2,5MM BLACK
(17)  44011076305
INCENDIE DES FILS 290MM
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK
18
(18)  0014050123
VIS EPAULEE M 5X12 SW=6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
18
(18)  0014050123
VIS EPAULEE M 5X12 SW=6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
18
(18)  0014050123
VIS EPAULEE M 5X12 SW=6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
19
(19)  54803092060
DOUILLE PROTECTION CADRE 2003
BUSH F. FRAME PROTECTION 03
20
(20)  0025060126
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
22
(22)  0025080306
VIS À ÉPAULEMENT M8X30
HH COLLAR SCREW M8X30
22
(22)  0025080306
VIS À ÉPAULEMENT M8X30
HH COLLAR SCREW M8X30
23
(23)  0025060406
VIS À ÉPAULEMENT 6 PANS M6X40
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
24
(24)  0125060003
RONDELLE DIN125 A6,4
WASHER DIN0125-A 6,4
25
(25)  58111076000
CABLE SUPPORT
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610
26
(26)  54310086100
ECROU AUTOBLOQUANT
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
29
(29)  0035080206S
SHCS M8X20 TX45
30
(30)  79003053000
CHAIN SLIDER LOWER PART CPL.
36
(36)  79603040000
FOOTREST L/S EXC 2017
39
(39)  79003045000
FOOTREST SPRING L/S 2016
40
(40)  79603041000
FOOTREST R/S EXC 2017
41
(41)  54803044000
AXE REPOSE PIED 03
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM
41
(41)  54803044000
AXE REPOSE PIED 03
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM
42
(42)  79003044000
FOOTREST SPRING R/S 2016
43
(43)  0125100003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
44
(44)  0094032253
GOUPILLE REPOSE PIED 93
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL
45
(45)  79603040033
FOOTREST-SET
(46)
(46)  51030022000
COUDE
ANGLE PIECE 90 DEGREE M10X1
47
(47)  55007016001
DURITE
PVC-HOSE 7X10 PER METER
95
(95)  7900309400033
FRAME PROTECTION SET BLACK
97
(97)  79003053010
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.16
99
(99)  55403096010
SPROCKET COVER KIT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
5540310110033
FRAME ''554Q1'' BLACK
# 2
79003002000
79003002100
SUBFRAME 2018
SUBFRAME 2016
# 3
0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
# 4
78003035000
78003035100
STEERING LOCK
STEERING HEAD LOCK 08
# 5
79607012000
TANK REST RUBBER
# 6
0934080003
ECROU H DIN 934
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
# 7
55403096000
FRONT CHAIN GUARD 250/300
# 8
77203014000
ENGINE BRAC.SCR. M10X115
# 9
0035080156S
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45
# 10
60011093075
COLLIER SERRAGE CAOUT. 75MM 03
RUBBER CABLE TIE 75MM 03
# 11
59001037000
VIS SPECIALE GUIDON 2000
SPECIAL SCREW M8X26 WS=10
# 12
50307014000
ENTRETOISE RESERVOIR MOD 98
TANK ROLLER 12X26X12 '98
# 13
0026060136
COLLAR SCREW M6X13 ISA30
# 14
55403113000
ENGINE BRACE LEFT
# 15
55403114000
ENGINE BRACE RIGHT
# 16
79003003000
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS
# 17
44011076140
COLLIER POUR CÂBLES 2, 5X140
CABLE TIE 140/2, 5MM BLACK
# 17
44011076305
INCENDIE DES FILS 290MM
CABLE TIE 300/4, 8MM BLACK
# 18
0014050123
VIS EPAULEE M 5X12 SW=6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
# 19
54803092060
DOUILLE PROTECTION CADRE 2003
BUSH F. FRAME PROTECTION 03
# 20
0025060126
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
# 22
0025080306
VIS À ÉPAULEMENT M8X30
HH COLLAR SCREW M8X30
# 23
0025060406
VIS À ÉPAULEMENT 6 PANS M6X40
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
# 24
0125060003
RONDELLE DIN125 A6, 4
WASHER DIN0125-A 6, 4
# 25
58111076000
CABLE SUPPORT
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610
# 26
54310086100
ECROU AUTOBLOQUANT
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
# 29
0035080206S
SHCS M8X20 TX45
# 30
79003053000
CHAIN SLIDER LOWER PART CPL.
# 36
79603040000
FOOTREST L/S EXC 2017
# 39
79003045000
FOOTREST SPRING L/S 2016
# 40
79603041000
FOOTREST R/S EXC 2017
# 41
54803044000
AXE REPOSE PIED 03
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM
# 42
79003044000
FOOTREST SPRING R/S 2016
# 43
0125100003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
# 44
0094032253
GOUPILLE REPOSE PIED 93
PIN DIN0094-3, 2X25 STEEL
# 45
79603040033
FOOTREST-SET
# 46
51030022000
COUDE
ANGLE PIECE 90 DEGREE M10X1
# 47
55007016001
DURITE
PVC-HOSE 7X10 PER METER
# 95
7900309400033
FRAME PROTECTION SET BLACK
# 97
79003053010
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.16
# 99
55403096010
SPROCKET COVER KIT
KTM 300 EXC FRAME onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...