WATERPOMP VOOR KTM FREERIDE 250 R 2015

1
(1)  72535054000
WATER PUMP SHAFT
2
(2)  72535054024
WATER PUMP GEAR 24T
3
(3)  54835005000
HELICE POMPE A EAU 07
WATER PUMP WHEEL 07
4
(4)  60038007010
RONDELLE 10X16X0,5 03
WASHER 10X16X0.5
5
(5)  0471009104
CIRCLIP AIMANT COMPTEUR 2000
CIRCLIP DIN0471- 9X1 INOX
6
(6)  0014050123
VIS EPAULEE M 5X12 SW=6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
7
(7)  0402251980
PION CENTAGE POMPE A HUILE DUK
NEEDLEROL.DIN5402 NRA 2,5X19,8
8
(8)  0760082472
JOINT SPI
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
9
(9)  0625160020
ROULEMENT A BILLE 16002 C3
BALL BEARING 16002 C3
10
(10)  54637098100
ROULEMENT 626LLBC3/5K
BALL BEARING 626LLBC3/5K
99
(99)  72535055010
WATERPUMP REP-KIT 250 FREERIDE
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

72535054000

WATER PUMP SHAFT
# 2

72535054024

WATER PUMP GEAR 24T
# 3

54835005000

HELICE POMPE A EAU 07
WATER PUMP WHEEL 07
# 4

60038007010

RONDELLE 10X16X0, 5 03
WASHER 10X16X0.5
# 5

0471009104

CIRCLIP AIMANT COMPTEUR 2000
CIRCLIP DIN0471- 9X1 INOX
# 6

0014050123

VIS EPAULEE M 5X12 SW=6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
# 7

0402251980

PION CENTAGE POMPE A HUILE DUK
NEEDLEROL.DIN5402 NRA 2, 5X19, 8
# 8

0760082472

JOINT SPI
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
# 9

0625160020

ROULEMENT A BILLE 16002 C3
BALL BEARING 16002 C3
# 10

54637098100

ROULEMENT 626LLBC3/5K
BALL BEARING 626LLBC3/5K
# 99

72535055010

WATERPUMP REP-KIT 250 FREERIDE
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de WATERPOMP van uw KTM FREERIDE 250 R van 2015. Laat het ons weten als u vragen heeft.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...