STANDAARD VOOR KTM FREERIDE 250 R 2015

STANDAARD voor KTM FREERIDE 250 R 2015
1
(1)  70003023044
SIDE STAND CPL. 2012
2
(2)  78003023155
PIED DE BEQUILLE EXC
STAND BASE
3
(3)  78003123070
SPACING TUBE SPRING RETAINING BRACKET
SPACER BUSH. SPRING BRACKET
4
(4)  78003023090
SPRING BRACKET F. SIDE ST. 08
5
(5)  58605083014
SCREW M5X14 TORX 25 07
6
(6)  0770125015
JT THORIQUE CREPINE 12
O-RING 12,5X1,5 NBR
7
(7)  0770180020
JOINT THORIQUE
O-RING 18.00X2.00 NBR70
8
(8)  78003023080
SIDE STAND BUSHING EXC USA 08
9
(9)  47003023050
STOP SHEET SST
10
(10)  78003023081
SIDE STAND BUSHING EXC-EU 08
11
(11)  0019080356
VIS NOYÉE M8X35
COUNTERSUNK SCREW ISA45 M8X35
12
(12)  81203024000
SIDE STAND SPRING EYE MOVEABLE
13
(13)  70003024050
SIDE STAND SPRING PLATE 12
14
(14)  0017060205
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
15
(15)  50303018000
ÉLASTIQUE L=145MM
RUBBER L=145MM
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

70003023044

SIDE STAND CPL. 2012
# 2

78003023155

PIED DE BEQUILLE EXC
STAND BASE
# 3

78003023070

78003123070
SPACING TUBE SPRING RETAINING BRACKET
SPACER BUSH. SPRING BRACKET
# 4

78003023090

SPRING BRACKET F. SIDE ST. 08
# 5

58605083014

SCREW M5X14 TORX 25 07
# 6

0770125015

JT THORIQUE CREPINE 12
O-RING 12, 5X1, 5 NBR
# 7

0770180020

JOINT THORIQUE
O-RING 18.00X2.00 NBR70
# 8

78003023080

SIDE STAND BUSHING EXC USA 08
# 9

47003023050

STOP SHEET SST
# 10

78003023081

SIDE STAND BUSHING EXC-EU 08
# 11

0019080356

VIS NOYÉE M8X35
COUNTERSUNK SCREW ISA45 M8X35
# 12

81203024000

SIDE STAND SPRING EYE MOVEABLE
# 13

70003024050

SIDE STAND SPRING PLATE 12
# 14

0017060205

SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
# 15

50303018000

ÉLASTIQUE L=145MM
RUBBER L=145MM
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de STANDAARD van uw KTM FREERIDE 250 R van 2015. Laat het ons weten als u vragen heeft.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...