SCHOKBREKER (ONDERDELEN) VOOR KTM FREERIDE 250 R 2015

SCHOKBREKER (ONDERDELEN) voor KTM FREERIDE 250 R 2015
1
(1)  46181018S1
MONOSHOCK CASE CPL.
2
(2)  50180213S20
DCC-COMPR.DAMP.CONTROL CPL. 13
3
(3)  50180218
JOINT TOR. 25X1,5 VITON
O-RING 25X1,5 VITON70
4
(4)  R12012T
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12MM
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12M
4
(4)  R12012T
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12MM
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12M
5
(5)  46181105
DISTANCE BUSH 12X15/18,5/24,5X10,5
DISTANCE BUSH 12X15/18,5/24,5X
5
(5)  46181105
DISTANCE BUSH 12X15/18,5/24,5X10,5
DISTANCE BUSH 12X15/18,5/24,5X
6
(6)  46180007
ENTRETOISE KGW 12X24
DISTANCE BUSH 12X15/18/24,5X10
6
(6)  46180007
ENTRETOISE KGW 12X24
DISTANCE BUSH 12X15/18/24,5X10
7
(7)  52000149
AUTOC. WP WARNING INDIEN BIKE 60 X 35
STICKER WP WARNING 47X63
8
(8)  50180095
VIS DE VENTILATION R 1/8
HS CYLINDER-HEAD SCREW R1/8 L8
9
(9)  46810893
O-RING 5,28X1,78 NBR70 BLACK
10
(10)  36120151S
PLUG SCREW M5X6 CPL.
HS LOCK SCREW M5X6
11
(11)  46811208
BOUCHON
RUBBER CAP DO NOT OPEN 22X5,5
12
(12)  46181014
CLAMP D61
13
(13)  0912050203
ISK.VIS DIN0912-M 5X20
HS CYLINDER-HEAD SCREW M5X20 D
14
(14)  46181013
SPRING RETAINER M55X2X71X35 PLASTIC
SPRING RETAINER M55X2X71X35 PL
15
(15)  50180410
CLAPET-RESSORT D=58
WASHER 58,6X73,6X1,5
15
(15)  50180410
CLAPET-RESSORT D=58
WASHER 58,6X73,6X1,5
16
(16)  91010170S
SPRING 55 N/MM
(16)  91010323S
SPRING 58/66/74 N/MM SET
(16)  91010324S
SPRING 55/63/71 N/MM SET
17
(17)  46180349
CLAPET DE RESSORT H=15 D=28
SPRING RETAINER 28X56X15
18
(18)  46180356
ECROU DE TIGE D'AMORT. M10X1
PISTON ROD NUT M10X1
19
(19)  14460016
PISTON + RESSORT DE PISTON
PISTON 10,05X35,5X13,7 3,5/5,5
20
(20)  46181016
BUSH 10X17X10
21
(21)  46810474
ECROU TIGE AMORTISSEUR
PISTON ROD NUT M12X1
22
(22)  46811258
SEGMENT 12X24X2,5
WASHER 12X24X2,5
23
(23)  46810035
O-RING 37X,82X1,78 VITON70 GREEN
O-RING 37X,82X1,78 VITON70 GRE
24
(24)  46811206
SEGMENT DE PISTON 8X46
PISTON RING 43,95X45,95X8
25
(25)  46810560
PISTON 6+6D7
PISTON 12,05X45,5X12,6 4,5/7
26
(26)  14460017
DISQUE DE DETENTE H=4
REBOUND DISC 12X35X4 H0
27
(27)  46180669S
SEALHOLDER 46X28 CPL.
28
(28)  46810010
CLIP 49X1,8
ROUND-WIRE SNAP RING 49X1,8
29
(29)  46180338
COUVERCLE D=46,12 H=15,7
COVER 46,12X6,2 H15,7
30
(30)  50180276
TAMPON CAOUTCHOUC WP60 D=18-26
RUBBER PAD 17,2X45,2X40 BLACK
31
(31)  46181010S1
MONOSHOCK LOWER PART
32
(32)  50180751S1
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT
33
(33)  14460004
O-RING 36X5 NBR70
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

46181018S1

MONOSHOCK CASE CPL.
# 2

50180213S20

DCC-COMPR.DAMP.CONTROL CPL. 13
# 3

50180218

JOINT TOR. 25X1, 5 VITON
O-RING 25X1, 5 VITON70
# 4

R12012

R12012T
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12MM
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12M
# 5

46181105

DISTANCE BUSH 12X15/18, 5/24, 5X10, 5
DISTANCE BUSH 12X15/18, 5/24, 5X
# 6

46180007

ENTRETOISE KGW 12X24
DISTANCE BUSH 12X15/18/24, 5X10
# 7

52000087

52000149
AUTOC. WP WARNING INDIEN BIKE 60 X 35
STICKER WP WARNING 47X63
# 8

50180095

VIS DE VENTILATION R 1/8
HS CYLINDER-HEAD SCREW R1/8 L8
# 9

46810893

O-RING 5, 28X1, 78 NBR70 BLACK
# 10

36120151

36120151S
PLUG SCREW M5X6 CPL.
HS LOCK SCREW M5X6
# 11

46811208

BOUCHON
RUBBER CAP DO NOT OPEN 22X5, 5
# 12

46181014

CLAMP D61
# 13

14460042

0912050203
ISK.VIS DIN0912-M 5X20
HS CYLINDER-HEAD SCREW M5X20 D
# 14

46181013

SPRING RETAINER M55X2X71X35 PLASTIC
SPRING RETAINER M55X2X71X35 PL
# 15

50180410

CLAPET-RESSORT D=58
WASHER 58, 6X73, 6X1, 5
# 16

91010170S

SPRING 55 N/MM
# 16

91010323S

SPRING 58/66/74 N/MM SET
# 16

91010324S

SPRING 55/63/71 N/MM SET
# 17

46180349

CLAPET DE RESSORT H=15 D=28
SPRING RETAINER 28X56X15
# 18

46180356

ECROU DE TIGE D'AMORT. M10X1
PISTON ROD NUT M10X1
# 19

14460016

PISTON + RESSORT DE PISTON
PISTON 10, 05X35, 5X13, 7 3, 5/5, 5
# 20

46181016

BUSH 10X17X10
# 21

46810474

ECROU TIGE AMORTISSEUR
PISTON ROD NUT M12X1
# 22

46811258

SEGMENT 12X24X2, 5
WASHER 12X24X2, 5
# 23

46810035

O-RING 37X, 82X1, 78 VITON70 GREEN
O-RING 37X, 82X1, 78 VITON70 GRE
# 24

46811206

SEGMENT DE PISTON 8X46
PISTON RING 43, 95X45, 95X8
# 25

46810560

PISTON 6+6D7
PISTON 12, 05X45, 5X12, 6 4, 5/7
# 26

14460017

DISQUE DE DETENTE H=4
REBOUND DISC 12X35X4 H0
# 27

46180669S

SEALHOLDER 46X28 CPL.
# 28

46810010

CLIP 49X1, 8
ROUND-WIRE SNAP RING 49X1, 8
# 29

46180338

COUVERCLE D=46, 12 H=15, 7
COVER 46, 12X6, 2 H15, 7
# 30

50180276

TAMPON CAOUTCHOUC WP60 D=18-26
RUBBER PAD 17, 2X45, 2X40 BLACK
# 31

46181010S1

MONOSHOCK LOWER PART
# 32

50180751S1

SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT
# 33

14460004

O-RING 36X5 NBR70
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de SCHOKBREKER (ONDERDELEN) van uw KTM FREERIDE 250 R van 2015. Laat het ons weten als u vragen heeft.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...