FRAME VOOR KTM FREERIDE 250 R 2015

FRAME voor KTM FREERIDE 250 R 2015
1
(1)  7250300100004
FRAME ''725N1'' 2014
FRAME ''725N1'' 20
2
(2)  72103001152
CONNECTION SUPPORT RIGHT
CONNECTION BRACKET R/S 14
3
(3)  72103101051
LINKAGE BRACKET, LEFT PREMOUNT.
CONNECTION BRACKET L. VMT
4
(4)  70003002033
SUBFRAME CPL.
5
(5)  58404041000
BOUCHON POUR BRAS OSC. SM 03
CLOSING COVER SWINGARM SM 03
5
(5)  58404041000
BOUCHON POUR BRAS OSC. SM 03
CLOSING COVER SWINGARM SM 03
6
(6)  0025080166S
HH COLLAR SCREW M8X16 TX40 SL
7
(7)  59003013000
AXE INF. MOTEUR RACING
ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13
8
(8)  54310086100
ECROU AUTOBLOQUANT
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
9
(9)  72007015000
FUEL TANK CARRIER R/S
10
(10)  72007014000
FUEL TANK CARRIER L/S
11
(11)  0019080306S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X30
11
(11)  0019080306S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X30
12
(12)  0035100309S
SHCS M10X30 TX45
12
(12)  0035100309S
SHCS M10X30 TX45
13
(13)  55530044000
COLLAR NUT M10-SW13 ZNNI
COLLAR NUT M10 WS=13
14
(14)  70003039100
FOOTREST MOUNTING R/S '12
15
(15)  70003038100
FOOTREST MOUNTING L/S '12
16
(16)  0032100256S
AH-COLLAR SCREW M10X25 ISA45
16
(16)  0032100256S
AH-COLLAR SCREW M10X25 ISA45
17
(17)  0035100209
AH-COLLAR SCREW M10X20 ISA45
17
(17)  0035100209
AH-COLLAR SCREW M10X20 ISA45
18
(18)  70004016000
MONOSHOCK SCREW TOP M12X80
19
(19)  69004094000
HH COLLAR SCREW M10X56 WS13 08
20
(20)  0025080506
HH COLLAR SCREW M8X50 TX40
21
(21)  06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
22
(22)  0025080456
HH COLLAR SCREW M8X45 TX40
23
(23)  70003024050
SIDE STAND SPRING PLATE 12
24
(24)  0017060205
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
25
(25)  0016070253
VIS PLASTIQUE FILTRE 2000
PLASTIC SCREW K7X25 PT1447
26
(26)  70007039000
SEAT LOCKING MECHANISM
27
(27)  70007039060
BUSHING QUICK LOCK
28
(28)  70007039050
BRACKET QUICK LOCK
29
(29)  0024060106
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
30
(30)  72503096000
SPROCKET COVER CPL.
31
(31)  45239060050
COLLAR BUSHING 6,3X8X13X9,5
32
(32)  70003053000
CHAIN SLIDING PIECE BELOW CPL.
33
(33)  0025080356
VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
34
(34)  78003040033
REPOSE PIED CPLT (JEU) 09
FOOTREST L/S + R/S CPL. 09
35
(35)  78003041050
REPOSE PIED DROIT 08
FOOTREST R/S 08
36
(36)  78003040050
REPOSE PIED GAUCHE 08
FOOTREST L/S 08
37
(37)  54803044000
AXE REPOSE PIED 03
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM
38
(38)  54603041000
RESSORT
FOOTREST SPRING L/S & R/S
39
(39)  0125100003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
40
(40)  0094032253
GOUPILLE REPOSE PIED 93
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL
41
(41)  72503013000
ENGINE BRACKET
42
(42)  0025080206S
HH COLLAR SCREW M8X20 TX40 SL
42
(42)  0025080206S
HH COLLAR SCREW M8X20 TX40 SL
50
(50)  78003035100
STEERING LOCK
STEERING HEAD LOCK 08
99
(99)  70003053010
CHAIN SLIDING KIT BELOW
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

7250300100004

FRAME ''725N1'' 2014
FRAME ''725N1'' 20
# 2

70003001152

72103001152
CONNECTION SUPPORT RIGHT
CONNECTION BRACKET R/S 14
# 3

70003101051

72103101051
LINKAGE BRACKET, LEFT PREMOUNT.
CONNECTION BRACKET L. VMT
# 4

70003002033

SUBFRAME CPL.
# 5

58404041000

BOUCHON POUR BRAS OSC. SM 03
CLOSING COVER SWINGARM SM 03
# 6

0025080166S

HH COLLAR SCREW M8X16 TX40 SL
# 7

59003013000

AXE INF. MOTEUR RACING
ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13
# 8

54310086100

ECROU AUTOBLOQUANT
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
# 9

72007015000

FUEL TANK CARRIER R/S
# 10

72007014000

FUEL TANK CARRIER L/S
# 11

0019080306S

COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X30
# 12

0035100309S

SHCS M10X30 TX45
# 13

54630044000

55530044000
COLLAR NUT M10-SW13 ZNNI
COLLAR NUT M10 WS=13
# 14

70003039100

FOOTREST MOUNTING R/S '12
# 15

70003038100

FOOTREST MOUNTING L/S '12
# 16

0032100256S

AH-COLLAR SCREW M10X25 ISA45
# 17

0035100209

AH-COLLAR SCREW M10X20 ISA45
# 18

70004016000

MONOSHOCK SCREW TOP M12X80
# 19

69004094000

HH COLLAR SCREW M10X56 WS13 08
# 20

0025080506

HH COLLAR SCREW M8X50 TX40
# 21

06923080003

HEX NUT EN 1661 M8 WS13
# 22

0025080456

HH COLLAR SCREW M8X45 TX40
# 23

70003024050

SIDE STAND SPRING PLATE 12
# 24

0017060205

SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
# 25

0016070253

VIS PLASTIQUE FILTRE 2000
PLASTIC SCREW K7X25 PT1447
# 26

70007039000

SEAT LOCKING MECHANISM
# 27

70007039060

BUSHING QUICK LOCK
# 28

70007039050

BRACKET QUICK LOCK
# 29

0024060106

HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
# 30

72503096000

SPROCKET COVER CPL.
# 31

45239060050

COLLAR BUSHING 6, 3X8X13X9, 5
# 32

70003053000

CHAIN SLIDING PIECE BELOW CPL.
# 33

0025080356

VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
# 34

78003040033

REPOSE PIED CPLT (JEU) 09
FOOTREST L/S + R/S CPL. 09
# 35

78003041050

REPOSE PIED DROIT 08
FOOTREST R/S 08
# 36

78003040050

REPOSE PIED GAUCHE 08
FOOTREST L/S 08
# 37

54803044000

AXE REPOSE PIED 03
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM
# 38

54603041000

RESSORT
FOOTREST SPRING L/S & R/S
# 39

0125100003

RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
# 40

0094032253

GOUPILLE REPOSE PIED 93
PIN DIN0094-3, 2X25 STEEL
# 41

72503013000

ENGINE BRACKET
# 42

0025080206S

HH COLLAR SCREW M8X20 TX40 SL
# 50

78003035000

78003035100
STEERING LOCK
STEERING HEAD LOCK 08
# 99

70003053010

CHAIN SLIDING KIT BELOW
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de FRAME van uw KTM FREERIDE 250 R van 2015. Laat het ons weten als u vragen heeft.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...