DYNAMO VOOR KTM FREERIDE 250 R 2015

DYNAMO voor KTM FREERIDE 250 R 2015
1
(1)  55139005000
FLYWHEEL KOKUSAN
2
(2)  55139004100
STATOR
STATOR KOKUSAN
4
(4)  55130040100
GASKET
5
(5)  49030090100
DOWEL 9,8 X 7 X 10
5
(5)  49030090100
DOWEL 9,8 X 7 X 10
5
(5)  49030090100
DOWEL 9,8 X 7 X 10
5
(5)  49030090100
DOWEL 9,8 X 7 X 10
6
(6)  5513000234433
IGNITION COVER CPL.
7
(7)  55130041100
IGN. OUT SIDE COV. GASKET 07
8
(8)  5513004524433
OUTER IGNITION COVER CPL.
10
(10)  47039090000
ANTI-PARASITE NGK RENFORCÉ - 2
SPARK PLUG CAP NGK REINFORC.04
12
(12)  50231012000
CAPUCHON DE BOUGIE
SEALING CUP FOR SPARK PLUG
13
(13)  54739093000
BOUGIE BR7ES - 250/300EXC 03-1
SPARK PLUG NGK BR7ES
16
(16)  59039006000
BOBINE ALLUMAGE 4 T 2000
IGNITIONCOIL ''IG5128''
19
(19)  55140030100
COLLAR BUSHING
19
(19)  55140030100
COLLAR BUSHING
19
(19)  55140030100
COLLAR BUSHING
19
(19)  55140030100
COLLAR BUSHING
31
(31)  72539031200
CDI CONTROL UNIT 250 FREERIDE
CDI UNIT 250 FREERIDE 14
33
(33)  72511034000
VOLTAGE REGULATOR
38
(38)  0025060126
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
39
(39)  0023060123
VIS A COLLET M6X12 ISA
COLLAR SCREW M6X12 TX
39
(39)  0023060123
VIS A COLLET M6X12 ISA
COLLAR SCREW M6X12 TX
40
(40)  0014050123
VIS EPAULEE M 5X12 SW=6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
41
(41)  0025060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
41
(41)  0025060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
42
(42)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
43
(43)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
43
(43)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
43
(43)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
44
(44)  0025060306
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
45
(45)  0025060356
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
45
(45)  0025060356
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
46
(46)  0025060706
HH COLLAR SCREW M6X70 TX30
47
(47)  0026060186
COLLAR SCREW M6X18 ISA30
47
(47)  0026060186
COLLAR SCREW M6X18 ISA30
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

55139005000

FLYWHEEL KOKUSAN
# 2

55139004000

55139004100
STATOR
STATOR KOKUSAN
# 4

55130040100

GASKET
# 5

49030090000

49030090100
DOWEL 9, 8 X 7 X 10
# 6

5513000234433

IGNITION COVER CPL.
# 7

55130041100

IGN. OUT SIDE COV. GASKET 07
# 8

5513004524433

OUTER IGNITION COVER CPL.
# 10

47039090000

ANTI-PARASITE NGK RENFORCÉ - 2
SPARK PLUG CAP NGK REINFORC.04
# 12

50231012000

CAPUCHON DE BOUGIE
SEALING CUP FOR SPARK PLUG
# 13

54739093000

BOUGIE BR7ES - 250/300EXC 03-1
SPARK PLUG NGK BR7ES
# 16

59039006000

BOBINE ALLUMAGE 4 T 2000
IGNITIONCOIL ''IG5128''
# 19

55140030100

COLLAR BUSHING
# 31

72539031000

72539031200
CDI CONTROL UNIT 250 FREERIDE
CDI UNIT 250 FREERIDE 14
# 33

72511034000

VOLTAGE REGULATOR
# 38

0025060126

HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
# 39

0023060123

VIS A COLLET M6X12 ISA
COLLAR SCREW M6X12 TX
# 40

0014050123

VIS EPAULEE M 5X12 SW=6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
# 41

0025060206

HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
# 42

0025060256

HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
# 43

0025060166

HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
Contact
# 44

0025060306

VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
# 45

0025060356

HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
# 46

0025060706

HH COLLAR SCREW M6X70 TX30
# 47

0026060186

COLLAR SCREW M6X18 ISA30
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de DYNAMO van uw KTM FREERIDE 250 R van 2015. Laat het ons weten als u vragen heeft.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...