ACHTERBRUG VOOR KTM FREERIDE 250 R 2015

ACHTERBRUG voor KTM FREERIDE 250 R 2015
1
(1)  70004030044
SWINGARM CPL.
2
(2)  70004066000
CHAIN GUIDE GUARD
3
(3)  77204041000
CLOSING COVER
3
(3)  77204041000
CLOSING COVER
4
(4)  46030045000
ECROU A EPAULEMENT M8 SW=10
FLANGED NUT M8 WS10
5
(5)  50203030090
VIS TENDEUR CHAINE MOD 95
HH SCREW M8X40 WS=10
6
(6)  0760253270
JOINT SPI
RADIAL SHAFT SEAL 25X32X7
6
(6)  0760253270
JOINT SPI
RADIAL SHAFT SEAL 25X32X7
7
(7)  54603090000
CUVETTE
BUCKET F.SHAFTSEALRING 15X25X9
7
(7)  54603090000
CUVETTE
BUCKET F.SHAFTSEALRING 15X25X9
8
(8)  50203097000
CAGE AIGUILLE BRAS OSCILLANT 9
NEEDLE BUSH HK2012V
8
(8)  50203097000
CAGE AIGUILLE BRAS OSCILLANT 9
NEEDLE BUSH HK2012V
9
(9)  50203081700
ENTRETOISE BRAS OSCILLANT 92
BUSHING SLEEVE 15X20X38,75
10
(10)  59033080000
DISQUE 20X32X1
SHIM 20X32X1
10
(10)  59033080000
DISQUE 20X32X1
SHIM 20X32X1
11
(11)  50180105
DOUILLE BAS DE PDS M12
THREADED BUSH M12 D20
12
(12)  83008100015
SPECIAL SCREW M6X15X5,5
12
(12)  83008100015
SPECIAL SCREW M6X15X5,5
20
(20)  70004060000
CHAIN GUARD
21
(21)  78104070100
CHAIN GUIDE EXC
22
(22)  0017060205
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
23
(23)  56509064100
ECROU
SELF LOCKING NUT M6 10.9
24
(24)  54603055051
EINPRESSMUTTER M6, STAHL, VERZ
PRESS IN NUT M6 STEEL ZINC
25
(25)  0025060506
HH COLLAR SCREW M6X50 TX30
26
(26)  0025060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
30
(30)  70013047000
BRAKE HOSE GUIDE
31
(31)  0009050106
EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K
34
(34)  70004037000
SWING ARM BOLT L=239 '12
35
(35)  77204087000
HEX NUT M14X1.5 WS17
96
(96)  70004066010
CHAIN GUARD KIT FREERIDE
97
(97)  70004060110
CHAIN PROTECTION KIT FREERIDE
98
(98)  47004230010
SWINGARM REP. KIT 105/85 SX
98
(98)  47004230010
SWINGARM REP. KIT 105/85 SX
99
(99)  77304070310
GUIDE CHAINE AR EXC
CHAIN GUIDE KIT REAR 08-14
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

70004030044

SWINGARM CPL.
# 2

70004066000

CHAIN GUIDE GUARD
# 3

77204041000

CLOSING COVER
# 4

46030045000

ECROU A EPAULEMENT M8 SW=10
FLANGED NUT M8 WS10
# 5

50203030090

VIS TENDEUR CHAINE MOD 95
HH SCREW M8X40 WS=10
# 6

0760253270

JOINT SPI
RADIAL SHAFT SEAL 25X32X7
# 7

54603090000

CUVETTE
BUCKET F.SHAFTSEALRING 15X25X9
# 8

59004031000

50203097000
CAGE AIGUILLE BRAS OSCILLANT 9
NEEDLE BUSH HK2012V
# 9

50203081700

ENTRETOISE BRAS OSCILLANT 92
BUSHING SLEEVE 15X20X38, 75
# 10

59033080000

DISQUE 20X32X1
SHIM 20X32X1
# 11

50180105

DOUILLE BAS DE PDS M12
THREADED BUSH M12 D20
# 12

83008100015

SPECIAL SCREW M6X15X5, 5
# 20

70004060000

CHAIN GUARD
# 21

78104070100

CHAIN GUIDE EXC
# 22

0017060205

SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
# 23

56509064100

ECROU
SELF LOCKING NUT M6 10.9
Contact
# 24

54603055051

EINPRESSMUTTER M6, STAHL, VERZ
PRESS IN NUT M6 STEEL ZINC
# 25

0025060506

HH COLLAR SCREW M6X50 TX30
# 26

0025060206

HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
# 30

70013047000

BRAKE HOSE GUIDE
# 31

0009050106

EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K
# 34

70004037000

SWING ARM BOLT L=239 '12
# 35

77204087000

HEX NUT M14X1.5 WS17
# 96

70004066010

CHAIN GUARD KIT FREERIDE
# 97

70004060110

CHAIN PROTECTION KIT FREERIDE
# 98

47004230010

SWINGARM REP. KIT 105/85 SX
Contact
# 99

77304070310

GUIDE CHAINE AR EXC
CHAIN GUIDE KIT REAR 08-14
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de ACHTERBRUG van uw KTM FREERIDE 250 R van 2015. Laat het ons weten als u vragen heeft.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...