REMPOMP ACHTER VOOR KTM 250 EXC MARZOCCHI/OHLINS 13LT 1996

REMPOMP ACHTER voor KTM 250 EXC MARZOCCHI/OHLINS 13LT 1996
1
(1)  0015080603
VIS 8 X 60 MOD 95
HH COLLAR SCREW M 8X60 WS=10
2
(2)  54603060144
PEDALE DE FREIN 91
FOOT BRAKE LEVER CPL. 250'91
3
(3)  0472022150
CLIPS PEDALE FREIN 250/300 90/
CIRCLIP DIN0472-22X1,5
4
(4)  0625006087
ROULEMENT A BILLES
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3
4
(4)  0625006087
ROULEMENT A BILLES
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3
5
(5)  54310086000
6
(6)  12011016000
ENTRETOISE GUIDE CHAINE
WASHER 6 X 12 X 3
6
(6)  12011016000
ENTRETOISE GUIDE CHAINE
WASHER 6 X 12 X 3
7
(7)  0934060003
ECROU H DIN 934
HEX NUT DIN 934 M6
7
(7)  0934060003
ECROU H DIN 934
HEX NUT DIN 934 M6
8
(8)  0933060353
VIS
HH SCREW DIN0933-M 6X35
9
(9)  0125080003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A -8.4
10
(10)  54603062200
RETURN SPRING FOR BRAKELEVER
12
(12)  54603069000
TÊTE ARTICULÉE
SWIVEL HEAD M6 FOOT BRAKE LEV.
13
(13)  0125060003
RONDELLE DIN125 A6,4
WASHER DIN0125-A 6,4
14
(14)  0934060003
ECROU H DIN 934
HEX NUT DIN 934 M6
14
(14)  0934060003
ECROU H DIN 934
HEX NUT DIN 934 M6
15
(15)  54603068000
TIGE DE POUSSOIR
PRESSURE ROD ALU 250 '90
20
(20)  54513101044
MAITRE-CYLINDRE DE FREIN
MAIN BRAKE CYLINDER '89
24
(24)  54513150000
KIT REPARATION FREIN ARR 94/95
REPAIR KIT PISTON 13MM
25
(25)  54513151000
CACHE-POUSSIERE
RUBBER SLEEVE
26
(26)  54513155000
RACCORD LOOKED
ANGLE PIECE
30
(30)  54613038000
PROTEGE CADRE (50308053000, 54613038100)
BRAKE CYLIND. PROTECTOR 250'
31
(31)  44011076200
INCENDIE DES FILS 200MM
CABLE TIE 200/3,6MM BLACK
32
(32)  0025060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
33
(33)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
33
(33)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
34
(34)  0025050206
HH COLLAR SCREW M5X20 TX30
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
35
(35)  50233041000
RONDELLE
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
36
(36)  54603048100
ECROU A TOLE
SNAP-NUT HOLDER M6 KP142
38
(38)  58011039000
ENTRETOISE
SPACER BUSHING 6,5 X 8 X 7
38
(38)  58011039000
ENTRETOISE
SPACER BUSHING 6,5 X 8 X 7
49
(49)  42013026000
ANNEAU D'ETANCHEITE CU DIN7603
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1,5
50
(50)  42013226000
RONDELLE CUIVRE
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
51
(51)  50213025000
RACCORD
HOLLOW SCREW M10X1X19
52
(52)  50311051144
CONTACTEUR FREIN ARR 98
BRAKE LIGHT SWITCH
60
(60)  54513030044
BOCAL
BRAKE FLUID RESERVOIR '89
61
(61)  54513030044
BOCAL
SCREW CAP FOR RESERVOIR
62
(62)  57313072001
HOSE RESERVOIR 6X1,5
HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5
63
(63)  0025050166
HH COLLAR SCREW M5X16 TX30
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=8
66
(66)  58007017000
COLLIER
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM)
66
(66)  58007017000
COLLIER
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM)
69
(69)  50235033000
PLAQUE POUR VIS
SNAP-NUT HOLDER M5 KP142
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

0015080603

VIS 8 X 60 MOD 95
HH COLLAR SCREW M 8X60 WS=10
# 2

54603060144

PEDALE DE FREIN 91
FOOT BRAKE LEVER CPL. 250'91
Contact
# 3

0472022150

CLIPS PEDALE FREIN 250/300 90/
CIRCLIP DIN0472-22X1, 5
Contact
# 4

0625006087

ROULEMENT A BILLES
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3
# 5

54310086000

54310086000
Contact
# 6

12011016000

ENTRETOISE GUIDE CHAINE
WASHER 6 X 12 X 3
# 7

0934060003

ECROU H DIN 934
HEX NUT DIN 934 M6
# 8

0933060353

VIS
HH SCREW DIN0933-M 6X35
# 9

0125080003

RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A -8.4
# 10

54603062000

54603062200
RETURN SPRING FOR BRAKELEVER
# 12

54603069000

TÊTE ARTICULÉE
SWIVEL HEAD M6 FOOT BRAKE LEV.
# 13

0125060003

RONDELLE DIN125 A6, 4
WASHER DIN0125-A 6, 4
# 14

0934060003

ECROU H DIN 934
HEX NUT DIN 934 M6
# 15

54603068000

TIGE DE POUSSOIR
PRESSURE ROD ALU 250 '90
# 20

54513101044

MAITRE-CYLINDRE DE FREIN
MAIN BRAKE CYLINDER '89
# 24

54513150000

KIT REPARATION FREIN ARR 94/95
REPAIR KIT PISTON 13MM
# 25

54513151000

CACHE-POUSSIERE
RUBBER SLEEVE
# 26

54513155000

RACCORD LOOKED
ANGLE PIECE
# 30

54613038000

PROTEGE CADRE (50308053000, 54613038100)
BRAKE CYLIND. PROTECTOR 250'
Contact
# 31

44011076200

INCENDIE DES FILS 200MM
CABLE TIE 200/3, 6MM BLACK
# 32

0015060203

0025060206
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
# 33

0015060253

0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
# 34

0015050203

0025050206
HH COLLAR SCREW M5X20 TX30
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
# 35

50233041000

RONDELLE
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
Contact
# 36

50235033300

54603048100
ECROU A TOLE
SNAP-NUT HOLDER M6 KP142
# 38

58011039000

ENTRETOISE
SPACER BUSHING 6, 5 X 8 X 7
# 49

42013026000

ANNEAU D'ETANCHEITE CU DIN7603
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1, 5
Contact
# 50

42013226000

RONDELLE CUIVRE
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
# 51

50213025000

RACCORD
HOLLOW SCREW M10X1X19
# 52

42013121000

CONTACTEUR FREIN ARR 98
BRAKE LIGHT SWITCH
Contact
# 60

54513030044

BOCAL
BRAKE FLUID RESERVOIR '89
# 61

54513031044

54513030044
BOCAL
SCREW CAP FOR RESERVOIR
# 62

58007016101

57313072001
HOSE RESERVOIR 6X1, 5
HOSE FOR RESERVOIR 6X1, 5
# 63

0015050163

0025050166
HH COLLAR SCREW M5X16 TX30
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=8
# 66

58007017000

COLLIER
YDNAC CLAMP 10101 (10, 4MM)
# 69

50235033000

PLAQUE POUR VIS
SNAP-NUT HOLDER M5 KP142
Contact
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de REMPOMP ACHTER van uw KTM 250 EXC MARZOCCHI/OHLINS 13LT van 1996. Laat het ons weten als u vragen heeft.