DYNAMO VOOR KTM 200 DUKE ORANGE NON ABS - CKD 2019

DYNAMO voor KTM 200 DUKE ORANGE NON ABS - CKD 2019
1
(1)  93030002010
COVER MAGNETO-PLUG
2
(2)  93530040000
JOINT DE CARTER D'EMBRAYAGE
GASKET MAGNETO COVER
3
(3)  90139004100
STATOR CMPL.
4
(4)  90139005100
ROTOR CPL.
5
(5)  90130002010
PLUG INCL. O-RING
6
(6)  J770015824
O-RING 15,8X2,4
7
(7)  90130024000
PIN DOWEL 8X6,4X14MM
7
(7)  90130024000
PIN DOWEL 8X6,4X14MM
8
(8)  J025060083S
HH COLLAR SCREW M5X6
9
(9)  90139004002
BRACKET F. STATORCABLE
11
(11)  90139090001
GASKET SPARK PLUG CONNECT.
12
(12)  93839091000
SEALING BOOT SPARK PLUG
13
(13)  90239093000
SPARK PLUG M12X1,25
14
(14)  90103096000
CHAIN SPROCKET GUARD
15
(15)  J025060451
HH COLLAR SCREW M6X45
16
(16)  J025060301
HH COLLAR SCREW M6X30
17
(17)  J912050353S
AH SCREW M5X35 SELF LOCKING
18
(18)  90130018044
SCREW DRIVE GEAR KIT
20
(20)  90104060010
SPECIAL SCREW M6X24 WS6
21
(21)  90130001000
SUPPORT FREEWHEEL CLUTCH
22
(22)  90130001002
TOOTHED LOCK WASHER
23
(23)  90130001001
SOCKET HEAD SCREW M6X20
24
(24)  90140026000
FREEWHEEL CLUTCH
25
(25)  J025060209
HH COLLAR SCREW M6X20
26
(26)  90130164000
OIL NOZZLE
27
(27)  93039006033
COIL ASSEMBLY IGNITION
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

93030002010

COVER MAGNETO-PLUG
# 2

93530040000

JOINT DE CARTER D'EMBRAYAGE
GASKET MAGNETO COVER
# 3

90139004100

STATOR CMPL.
# 4

90139005100

ROTOR CPL.
# 5

90130002010

PLUG INCL. O-RING
# 6

J770015824

O-RING 15, 8X2, 4
# 7

90130024000

PIN DOWEL 8X6, 4X14MM
# 8

J025060083S

HH COLLAR SCREW M5X6
# 9

90139004002

BRACKET F. STATORCABLE
# 11

90139090001

GASKET SPARK PLUG CONNECT.
# 12

93839091000

SEALING BOOT SPARK PLUG
# 13

90239093000

SPARK PLUG M12X1, 25
# 14

90103096000

CHAIN SPROCKET GUARD
# 15

J025060451

HH COLLAR SCREW M6X45
# 16

J025060301

HH COLLAR SCREW M6X30
# 17

J912050353S

AH SCREW M5X35 SELF LOCKING
# 18

90130018044

SCREW DRIVE GEAR KIT
# 20

90104060010

SPECIAL SCREW M6X24 WS6
# 21

90130001000

SUPPORT FREEWHEEL CLUTCH
# 22

90130001002

TOOTHED LOCK WASHER
# 23

90130001001

SOCKET HEAD SCREW M6X20
# 24

90140026000

FREEWHEEL CLUTCH
# 25

J025060209

HH COLLAR SCREW M6X20
# 26

90130164000

OIL NOZZLE
# 27

93039006033

COIL ASSEMBLY IGNITION
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!