CARTERDELEN VOOR KTM 200 DUKE ORANGE NON ABS - CKD 2019

CARTERDELEN voor KTM 200 DUKE ORANGE NON ABS - CKD 2019
1
(1)  90130000344
CARTER MOTEUR CPL. (125/200CC)
KIT CR' CASE ASY 200CC MY17
2
(2)  90230022000
PIPE BREATHER
3
(3)  J625062040
GROOVED BALL BEARING 6204
4
(4)  90130004002
LOCK WASHER F.BEARING DRIVE
6
(6)  J760122455
SHAFT SEALING RING 12X24X5,5
7
(7)  0760122406
BAGUE D'ÉTANCHÉITÉ 12X24X6
SHAFT SEAL RING 12X24X6
8
(8)  90130004003
BALL BEARING 15X35X11
9
(9)  J618131912
NEEDLE ROLLER BEARING HK1312
9
(9)  J618131912
NEEDLE ROLLER BEARING HK1312
10
(10)  90130004004
BEARING BALL
11
(11)  90130078000
LOCK WASHER
12
(12)  J01665060123S
HEX COLLAR SCREW, M6X12
FLANGED BOLT 6X12
12
(12)  J01665060123S
HEX COLLAR SCREW, M6X12
FLANGED BOLT 6X12
12
(12)  J01665060123S
HEX COLLAR SCREW, M6X12
FLANGED BOLT 6X12
12
(12)  J01665060123S
HEX COLLAR SCREW, M6X12
FLANGED BOLT 6X12
13
(13)  90130082000
BALL BEARING 63/2/8 HN3CNP
14
(14)  90230079000
STOPPER BALANCER SHAFT BEARING
15
(15)  J618152114
NEEDLE BEAR. HK1514RS 15X21X14
16
(16)  90130164000
OIL NOZZLE
17
(17)  J625062041
BALL BEARING 6204-Z/HN3
18
(18)  90230077000
OIL SEAL OUTPUT SHAFT
19
(19)  J472037150
CIRCLIP 37X1,5
21
(21)  90130003004
SEAL - OIL
22
(22)  90130058000
OILJET
23
(23)  90130003007
DOWEL D14
23
(23)  90130003007
DOWEL D14
23
(23)  90130003007
DOWEL D14
24
(24)  90130047000
CHAIN GUARD
25
(25)  J005060123S
SCREW PAN CROSS M6X12 PH SS
25
(25)  J005060123S
SCREW PAN CROSS M6X12 PH SS
25
(25)  J005060123S
SCREW PAN CROSS M6X12 PH SS
26
(26)  90130003005
CABLE SUPPORT BELOW
27
(27)  J011050133
HH COLLAR SCREW M5X13 SW8
28
(28)  90530003001
BRACKET HARNESS UPPER
29
(29)  J025050163
HH-COLLAR SCREW M5X16 WS8
30
(30)  90111023000
GEAR-POS.SENSOR INL.PULS. COIL
31
(31)  90140020002
BRACKET F. FREE WHEEL GEAR
32
(32)  J028060163
HH-COLLAR SCREW M6X16 WS8
33
(33)  J025060606
HH COLLAR SCREW M6X60 SW10
33
(33)  J025060606
HH COLLAR SCREW M6X60 SW10
33
(33)  J025060606
HH COLLAR SCREW M6X60 SW10
33
(33)  J025060606
HH COLLAR SCREW M6X60 SW10
34
(34)  J025060401
HH COLLAR SCREW M6X40
34
(34)  J025060401
HH COLLAR SCREW M6X40
34
(34)  J025060401
HH COLLAR SCREW M6X40
34
(34)  J025060401
HH COLLAR SCREW M6X40
34
(34)  J025060401
HH COLLAR SCREW M6X40
34
(34)  J025060401
HH COLLAR SCREW M6X40
34
(34)  J025060401
HH COLLAR SCREW M6X40
34
(34)  J025060401
HH COLLAR SCREW M6X40
34
(34)  J025060401
HH COLLAR SCREW M6X40
34
(34)  J025060401
HH COLLAR SCREW M6X40
35
(35)  90630042000
BREATHER PLATE
36
(36)  J985050103
PAN CROSS SCREW M5X10 PH
37
(37)  90630039000
ENGINE CASE GASKET
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

90130000344

CARTER MOTEUR CPL. (125/200CC)
KIT CR' CASE ASY 200CC MY17
# 2

90230022000

PIPE BREATHER
# 3

J625062040

GROOVED BALL BEARING 6204
# 4

90130004002

LOCK WASHER F.BEARING DRIVE
# 6

J760122455

SHAFT SEALING RING 12X24X5, 5
# 7

0760122406

BAGUE D'ÉTANCHÉITÉ 12X24X6
SHAFT SEAL RING 12X24X6
# 8

90130004003

BALL BEARING 15X35X11
# 9

J618131912

NEEDLE ROLLER BEARING HK1312
# 10

90130004004

BEARING BALL
# 11

90130078000

LOCK WASHER
# 12

90130078001

J01665060123S
HEX COLLAR SCREW, M6X12
FLANGED BOLT 6X12
# 13

90130082000

BALL BEARING 63/2/8 HN3CNP
# 14

90230079000

STOPPER BALANCER SHAFT BEARING
# 15

J618152114

NEEDLE BEAR. HK1514RS 15X21X14
# 16

90130164000

OIL NOZZLE
# 17

J625062041

BALL BEARING 6204-Z/HN3
# 18

90230077000

OIL SEAL OUTPUT SHAFT
# 19

J472037150

CIRCLIP 37X1, 5
# 21

90130003004

SEAL - OIL
# 22

90130058000

OILJET
# 23

90130003007

DOWEL D14
# 24

90130047000

CHAIN GUARD
# 25

J005060123S

SCREW PAN CROSS M6X12 PH SS
# 26

90130003005

CABLE SUPPORT BELOW
# 27

J011050133

HH COLLAR SCREW M5X13 SW8
# 28

90530003001

BRACKET HARNESS UPPER
# 29

J025050163

HH-COLLAR SCREW M5X16 WS8
# 30

90111023000

GEAR-POS.SENSOR INL.PULS. COIL
# 31

90140020002

BRACKET F. FREE WHEEL GEAR
# 32

J028060163

HH-COLLAR SCREW M6X16 WS8
# 33

J025060606

HH COLLAR SCREW M6X60 SW10
# 34

J025060401

HH COLLAR SCREW M6X40
# 35

90630042000

BREATHER PLATE
# 36

J985050103

PAN CROSS SCREW M5X10 PH
# 37

90630039000

ENGINE CASE GASKET
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!