VOORWIEL VOOR KTM 200 EXC 2000

VOORWIEL voor KTM 200 EXC 2000
1
(1)  50309001244
ROUE AVANT 520 EXC 00
FRONTWHEEL 1,6X21''DID EXC 200
2
(2)  50309010144
MOYEU AV CPLT EXC 2000
FRONT HUB CPL. EXC 2000
2
(2)  50309010144
MOYEU AV CPLT EXC 2000
FRONT HUB CPL. EXC 2000
3
(3)  50309011100
TUBE ENTRET. D.ROULEM. 20
BEAR. SPACERTUBE 20,5X25X63,3
4
(4)  0625069047
ROUL.ROUE AV 6904 DDU2CG23S6NM
GR.BALL BEAR.6904 DDU2CG23S6NM
4
(4)  0625069047
ROUL.ROUE AV 6904 DDU2CG23S6NM
GR.BALL BEAR.6904 DDU2CG23S6NM
6
(6)  0760263770
JT SPY ROUE AVT 2000
SHAFT SEAL RING 26X37X7 ASL
7
(7)  0472037154
CLIP MOYEU AV
LOCK RING DIN0472-37X1,5
8
(8)  50309012000
ENTRETOISE EXT DROITE 2000
SPACER BUSHING 20X26X27,8 2000
9
(9)  0760405270
JOINT SPI 600 92
SHAFT SEAL RING 40X52X7 B
10
(10)  50309071230
RAYON AV 45 X 230 / 2000
SPOKE M4,5X230-15G 21'' DDE
10
(10)  50309071230
RAYON AV 45 X 230 / 2000
SPOKE M4,5X230-15G 21'' DDE
11
(11)  81210072200
SPOKE NIPPLE, QUADRAX M4,5
SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X21
11
(11)  81210072200
SPOKE NIPPLE, QUADRAX M4,5
SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X21
12
(12)  78109070000
RIM FRONT 1,6X21'' EXCEL AL7
FRONT RIM 1,6X21'' DID
12
(12)  78109070000
RIM FRONT 1,6X21'' EXCEL AL7
FRONT RIM 1,6X21'' DID
13
(13)  58111054000
ENTRETOISE
WASHER 40 X 52 X 0,15 '92
16
(16)  78109090200
REIFENHALTER 1,60"
RIM LOCK VM1 (1,60'')
17
(17)  77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
NUT FOR WHEEL HOLDER '96
20
(20)  50309060000
DISQUE DE FREIN 260 AV 2000
BRAKE DISC FRONT D=260MM 2000
21
(21)  0025060126
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8
24
(24)  50309019100
SPACER BUSHING FOR FRONT WHEEL
25
(25)  50309081150
BOUCHON AXE ROUE AVT 2000
HANDLE FOR FRONT AXLE WS=21
30
(30)  50309081100
AXLE FRONT USD43 188,5MM
32
(32)  50309082000
ECROU AXE AV 2000
COLLAR NUT FRONT M16X1,5 WS=27
38
(38)  55003135000
BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
40
(40)  50314050000
SPEEDOMETER DRIVE 748220 (3.0)
41
(41)  50314053000
TAQUET POUR COMMANDE DU COMPTE
DRIV.DOG F.SPEEDOM.DRIVE 2000
41
(41)  50314053000
TAQUET POUR COMMANDE DU COMPTE
DRIV.DOG F.SPEEDOM.DRIVE 2000
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

50309001244

ROUE AVANT 520 EXC 00
FRONTWHEEL 1, 6X21''DID EXC 200
Contact
# 2

50309010144

MOYEU AV CPLT EXC 2000
FRONT HUB CPL. EXC 2000
Contact
# 3

50309011100

TUBE ENTRET. D.ROULEM. 20
BEAR. SPACERTUBE 20, 5X25X63, 3
Contact
# 4

0625069047

ROUL.ROUE AV 6904 DDU2CG23S6NM
GR.BALL BEAR.6904 DDU2CG23S6NM
# 6

0760263770

JT SPY ROUE AVT 2000
SHAFT SEAL RING 26X37X7 ASL
# 7

0472037154

CLIP MOYEU AV
LOCK RING DIN0472-37X1, 5
# 8

50309012000

ENTRETOISE EXT DROITE 2000
SPACER BUSHING 20X26X27, 8 2000
# 9

0760405270

JOINT SPI 600 92
SHAFT SEAL RING 40X52X7 B
# 10

50309071230

RAYON AV 45 X 230 / 2000
SPOKE M4, 5X230-15G 21'' DDE
# 11

50309072000

81210072200
SPOKE NIPPLE, QUADRAX M4, 5
SPOKE NIPPLE M4, 5X0, 75 8X21
# 12

54609070200

78109070000
RIM FRONT 1, 6X21'' EXCEL AL7
FRONT RIM 1, 6X21'' DID
# 13

58111054000

ENTRETOISE
WASHER 40 X 52 X 0, 15 '92
Contact
# 16

51009100100

78109090200
REIFENHALTER 1, 60"
RIM LOCK VM1 (1, 60'')
# 17

50310090050

77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
NUT FOR WHEEL HOLDER '96
# 20

50309060000

DISQUE DE FREIN 260 AV 2000
BRAKE DISC FRONT D=260MM 2000
Contact
# 21

0015060123

0025060126
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8
# 24

50309019100

SPACER BUSHING FOR FRONT WHEEL
Contact
# 25

50309081150

BOUCHON AXE ROUE AVT 2000
HANDLE FOR FRONT AXLE WS=21
# 30

50309081100

AXLE FRONT USD43 188, 5MM
Contact
# 32

50309082000

ECROU AXE AV 2000
COLLAR NUT FRONT M16X1, 5 WS=27
Contact
# 38

55003135000

BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
# 40

50314050000

SPEEDOMETER DRIVE 748220 (3.0)
Contact
# 41

50314053000

TAQUET POUR COMMANDE DU COMPTE
DRIV.DOG F.SPEEDOM.DRIVE 2000
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de VOORWIEL van uw KTM 200 EXC van 2000. Laat het ons weten als u vragen heeft.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...