TANK / ZADEL VOOR KTM 1290 SUPER ADVENTURE WHITE ABS 2016

TANK / ZADEL voor KTM 1290 SUPER ADVENTURE WHITE ABS 2016
1
(1)  60407013044BGA
FUEL TANK CPL.
1
(1)  60407013044BGA
FUEL TANK CPL.
1
(1)  60407013044BGA
FUEL TANK CPL.
2
(2)  58507003200
FUEL COCK CPL.
2
(2)  58507003200
FUEL COCK CPL.
3
(3)  0770020130
JOINT TORIQUE
O-RING 1,78X10,82X14,38 2-013
4
(4)  0025060126
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
4
(4)  0025060126
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
5
(5)  60307018000
EXPANSION HOSE FUEL TANK
6
(6)  60307017000
FUEL HOSE TANK/CONNECTOR
7
(7)  00050157706
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15,7MM
7
(7)  00050157706
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15,7MM
8
(8)  58507012000
JOINT TOR. VITON BOUCHON CP 05
O-RING VITON F. PLUG CPC 05
9
(9)  5850701030030
BOUCHON CPC NOIR 05
PLUG CPC BLACK 05
10
(10)  60307053100
SEAT LOCK COVER
11
(11)  60307016000
FUEL HOSE 1 CPL.
14
(14)  00049140121
COLLIER 14X12 STD-
CLAMP STD DN14
15
(15)  60307009200
FILLER CAP COIL
TANK CAP RING
15
(15)  60307009200
FILLER CAP COIL
TANK CAP RING
20
(20)  60307025000
SPECIAL SCREW M6X32.5 ISA 40
20
(20)  60307025000
SPECIAL SCREW M6X32.5 ISA 40
21
(21)  69007028000
COLLAR BUSH. 6,2X10X21X14MM 08
21
(21)  69007028000
COLLAR BUSH. 6,2X10X21X14MM 08
22
(22)  60307080200
FUEL LEVER SENSOR
GAS LEVEL SENSOR
22
(22)  60307080200
FUEL LEVER SENSOR
GAS LEVEL SENSOR
23
(23)  0912050163
VIS 5 X 16
AH SCREW DIN0912-M 5X16
23
(23)  0912050163
VIS 5 X 16
AH SCREW DIN0912-M 5X16
24
(24)  60307008100
TANK CAP
25
(25)  0912050253
VIS
AH SCREW DIN0912-M 5X25
25
(25)  0912050253
VIS
AH SCREW DIN0912-M 5X25
26
(26)  61007065000
BAGUE CAOUTCHOUC RES. AVT 05
COLLAR BUSHING, FRONT TANK HOL
27
(27)  61007060000
COUSSINET EXT. 05
COLLAR BUSHING, BEARING, OUTSI
28
(28)  0912080403
ISK.VIS DIN0912-M 8X40
SHCS DIN 912 M8X40
29
(29)  60007126001
HOSE 5,4X9,4 NBR, METER
33
(33)  60307050000
SEAT LOCK CPL.
34
(34)  0738060201
FLAT HEAD SCREW ISO7380 M6X20
35
(35)  60407040000
DRIVER SEAT HEATED
36
(36)  60407040050
SEAT COVER
37
(37)  60307080090
GASKET FUEL LEVEL SENSOR
37
(37)  60307080090
GASKET FUEL LEVEL SENSOR
38
(38)  60407047000
PILLION SEAT HEATED
39
(39)  60407047050
SEAT COVER PILLION
43
(43)  69013099050
SCREW F. EXPANSION TANK
43
(43)  69013099050
SCREW F. EXPANSION TANK
44
(44)  60312008100KBA
GRIP L/S D. TITAN.
45
(45)  60312009200KBA
HANDGRIP R/S TITAN
46
(46)  6031201000033S
BAGGAGE CARRIER BRIDGE
47
(47)  0035080406
AH-COLLAR SCREW M8X40 ISA45
49
(49)  60307050020
LOCK CYLINDER SEAT LOCK
50
(50)  60307008190
GASKET TANK CAP
53
(53)  69007027000
RUBBER GROMMET, TANK MOUNTING
53
(53)  69007027000
RUBBER GROMMET, TANK MOUNTING
54
(54)  60307016010
HEAT PROTECTION
55
(55)  60707037000
ARCEAU METAL. POUR DURITE DE CARBURANT
WIRE HOLDER FUEL HOSE
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

60407013044BGA

FUEL TANK CPL.
Contact
# 2

58507003200

FUEL COCK CPL.
# 3

0770020130

JOINT TORIQUE
O-RING 1, 78X10, 82X14, 38 2-013
# 4

0025060126

HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
# 5

60307018000

EXPANSION HOSE FUEL TANK
# 6

60307017000

FUEL HOSE TANK/CONNECTOR
# 7

00050157706

VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15, 7MM
# 8

58507012000

JOINT TOR. VITON BOUCHON CP 05
O-RING VITON F. PLUG CPC 05
# 9

5850701030030

BOUCHON CPC NOIR 05
PLUG CPC BLACK 05
# 10

60307053000

60307053100
SEAT LOCK COVER
# 11

60307016000

FUEL HOSE 1 CPL.
# 14

00049140121

COLLIER 14X12 STD-
CLAMP STD DN14
# 15

60307009000

60307009200
FILLER CAP COIL
TANK CAP RING
# 20

60307025000

SPECIAL SCREW M6X32.5 ISA 40
# 21

69007028000

COLLAR BUSH. 6, 2X10X21X14MM 08
# 22

60307080000

60307080200
FUEL LEVER SENSOR
GAS LEVEL SENSOR
# 23

0912050163

VIS 5 X 16
AH SCREW DIN0912-M 5X16
# 24

60307008100

TANK CAP
# 25

0912050253

VIS
AH SCREW DIN0912-M 5X25
# 26

61007065000

BAGUE CAOUTCHOUC RES. AVT 05
COLLAR BUSHING, FRONT TANK HOL
# 27

61007060000

COUSSINET EXT. 05
COLLAR BUSHING, BEARING, OUTSI
# 28

0912080403

ISK.VIS DIN0912-M 8X40
SHCS DIN 912 M8X40
# 29

60007126001

HOSE 5, 4X9, 4 NBR, METER
# 33

60307050000

SEAT LOCK CPL.
# 34

0738060201

FLAT HEAD SCREW ISO7380 M6X20
# 35

60407040000

DRIVER SEAT HEATED
# 36

60407040050

SEAT COVER
# 37

60307080090

GASKET FUEL LEVEL SENSOR
# 38

60407047000

PILLION SEAT HEATED
# 39

60407047050

SEAT COVER PILLION
# 43

69013099050

SCREW F. EXPANSION TANK
# 44

60312008100KBA

GRIP L/S D. TITAN.
# 45

60312009200KBA

HANDGRIP R/S TITAN
# 46

6031201000033S

BAGGAGE CARRIER BRIDGE
# 47

0035080406

AH-COLLAR SCREW M8X40 ISA45
# 49

60307050020

LOCK CYLINDER SEAT LOCK
# 50

60307008190

GASKET TANK CAP
# 53

69007027000

RUBBER GROMMET, TANK MOUNTING
# 54

60307016010

HEAT PROTECTION
# 55

60307037000

60707037000
ARCEAU METAL. POUR DURITE DE CARBURANT
WIRE HOLDER FUEL HOSE
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...