ACHTERFRAME VOOR KTM 1290 SUPER DUKE GT GREY ABS 2016

ACHTERFRAME voor KTM 1290 SUPER DUKE GT GREY ABS 2016
1
(1)  61503002000C1
SUBFRAME
TAILBOOM BLACK
2
(2)  6140300213091
CROIX DE TRAVERSE ARRIERE
CROSS BRACE REAR
3
(3)  0025080166S
HH COLLAR SCREW M8X16 TX40 SL
3
(3)  0025080166S
HH COLLAR SCREW M8X16 TX40 SL
4
(4)  0125080003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A -8.4
4
(4)  0125080003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A -8.4
4
(4)  0125080003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A -8.4
5
(5)  47106003160
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
5
(5)  47106003160
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
6
(6)  69013099050
SCREW F. EXPANSION TANK
7
(7)  61407050050
SEAT LOCK PLATE
8
(8)  69008025080
SPRING F. REAR SEAT LOCK
9
(9)  61303088000
PLUG SFL 22X0,8-3,0
9
(9)  61303088000
PLUG SFL 22X0,8-3,0
10
(10)  61403002055
SHELL KIT SIDECASE
11
(11)  61407049000
BUSHING 8.4X12X21.5
12
(12)  61403002032
WAVE SPRING
BELLEVILLE SPRING 14X7.2X0.8
14
(14)  0984060103
VIS CHC DIN7984-M 6X10
AH SCREW DIN7984-M 6X10
14
(14)  0984060103
VIS CHC DIN7984-M 6X10
AH SCREW DIN7984-M 6X10
15
(15)  61013013000
AMORT. CAOUTCHOUC 05
RUBBER BUSH 05
16
(16)  0025080606
HH COLLAR SCREW M8X60 TX40
17
(17)  60307048000
RUBBER SEAT-CONTACT SURFACE
18
(18)  0025080356
VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
18
(18)  0025080356
VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
19
(19)  6140304800033S
LEFT PILLION STEP HOLDER
20
(20)  6140304805033S
LEFT PILLION HEEL GUARD
21
(21)  6140304900033S
RIGHT PILLION STEP HOLDER
22
(22)  6140304905033S
RIGHT PILLION HEEL GUARD
23
(23)  0025060126
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
24
(24)  0035080206S
SHCS M8X20 TX45
24
(24)  0035080206S
SHCS M8X20 TX45
24
(24)  0035080206S
SHCS M8X20 TX45
25
(25)  6900305013333S
REPOSE-PIED ARRIERE GAUCHE CPL.
FOOTREST REAR L/S CPL.
26
(26)  6900305113333S
REPOSE-PIED ARRIERE DROIT CPL.
FOOTREST REAR R/S CPL.
27
(27)  60003044100
FOOTREST BOLT, REAR
28
(28)  60003052000
MAINTIEN DE REPOSE PIED D 03
ENGAGE PANEL FOOTREST R/S 03
29
(29)  60003152000
MAINTIEN DE REPOSE PIED G 03
ENGAGE PANEL FOOTREST L/S 03
30
(30)  0799060003
SICH.CLAPET DIN6799-RS 6
RETAINING WASHER DIN 6799 - 6
31
(31)  0035100249
SHCS M10X24 TX45
31
(31)  0035100249
SHCS M10X24 TX45
31
(31)  0035100249
SHCS M10X24 TX45
31
(31)  0035100249
SHCS M10X24 TX45
32
(32)  0125100003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
32
(32)  0125100003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
32
(32)  0125100003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
32
(32)  0125100003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
33
(33)  61414040010
RUBBER MOUNTING
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

6140300210033

61503002000C1
SUBFRAME
TAILBOOM BLACK
# 2

6140300203091

6140300213091
CROIX DE TRAVERSE ARRIERE
CROSS BRACE REAR
# 3

0025080166S

HH COLLAR SCREW M8X16 TX40 SL
# 4

0125080003

RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A -8.4
# 5

47106003160

QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
# 6

69013099050

SCREW F. EXPANSION TANK
# 7

61407050050

SEAT LOCK PLATE
# 8

69008025080

SPRING F. REAR SEAT LOCK
# 9

61303088000

PLUG SFL 22X0, 8-3, 0
# 10

61403002055

SHELL KIT SIDECASE
# 11

61407049000

BUSHING 8.4X12X21.5
# 12

61403002031

61403002032
WAVE SPRING
BELLEVILLE SPRING 14X7.2X0.8
# 14

0984060103

VIS CHC DIN7984-M 6X10
AH SCREW DIN7984-M 6X10
# 15

61013013000

AMORT. CAOUTCHOUC 05
RUBBER BUSH 05
# 16

0025080606

HH COLLAR SCREW M8X60 TX40
# 17

60307048000

RUBBER SEAT-CONTACT SURFACE
# 18

0025080356

VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
# 19

6140304800033S

LEFT PILLION STEP HOLDER
# 20

6140304805033S

LEFT PILLION HEEL GUARD
# 21

6140304900033S

RIGHT PILLION STEP HOLDER
# 22

6140304905033S

RIGHT PILLION HEEL GUARD
# 23

0025060126

HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
# 24

0035080206S

SHCS M8X20 TX45
# 25

6900305003333S

6900305013333S
REPOSE-PIED ARRIERE GAUCHE CPL.
FOOTREST REAR L/S CPL.
# 26

6900305103333S

6900305113333S
REPOSE-PIED ARRIERE DROIT CPL.
FOOTREST REAR R/S CPL.
# 27

60003044100

FOOTREST BOLT, REAR
# 28

60003052000

MAINTIEN DE REPOSE PIED D 03
ENGAGE PANEL FOOTREST R/S 03
# 29

60003152000

MAINTIEN DE REPOSE PIED G 03
ENGAGE PANEL FOOTREST L/S 03
# 30

0799060003

SICH.CLAPET DIN6799-RS 6
RETAINING WASHER DIN 6799 - 6
# 31

0035100249

SHCS M10X24 TX45
# 32

0125100003

RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
# 33

61414040010

RUBBER MOUNTING
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij KTM. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van KTM, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...